istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet Bakanlığı Kamu Personel Alımında O Şart Değişti

Daha önce Adalet Bakanlığı merkez teşkilatına 35 kamu personel alımı için ilana çıkılmıştı.

Adalet Bakanlığı Kamu Personel Alımında O Şart Değişti
Adalet Bakanlığı Kamu Personel Alımında O Şart Değişti Osman Atalay
Bu içerik 3034 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlanda yer alan yaş şartı Resmi Gazete’de yayımlanan değişiklik ile esnetildi. 25 koruma ve güvenlik görevlisi ile 12 adet aşçı alımı için ilan yayınlanmıştı. İlana göre başvurular 7 Ocak 2019’da başlayarak 22 Ocak 2019’da sona erecektir. 

Adaylar 2018 KPSS B grubu puanlarına göre sıralanacaktır. Lisans, önlisans ya da lise KPSS sınavında 70 puan ve üzeri alan adaylar başvuru yapabilirler.  

Güvenlik görevlisi için kadronun 10 katı kadar aday, aşçılık için ise kadronun 5 katı kadar sözlü sınava çağrılacaktır. Sözlü sınavdan en yüksek puanla başarılı olan ve güvenlik soruşturması olumlu çıkan kişilerden kadro kadarı alınacaktır. 

Yaş Şartı Değişti

Başvuruları halen devam ederken, başvuru şartlarında önemli bir değişiklik yapıldı. İlanda yaş şartı olarak 18 yaşını doldurmuş ve merkezi sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle 30 yaşını bitirmemiş olmak şartı arandı. 

Yani 1 Ocak 1989 sonrası doğanlar başvuru yapabilirdi. Ancak Resmi Gazete’de yayımlanan değişiklikle yaş şartı 31’e yükseltildi. 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olan kişiler yaş şartını sağlayacaklardır.

Adalet Bakanlığı merkez teşkilatına 35 kamu personel alımı Resmi Gazete 2018 KPSS B grubu puanlarına göre KPSS sınavında 70 puan ve üzeri alan adaylar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek