istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

PTT Bin 100 Personel Alımı ne Zaman Gerçekleştirecek? Alım Tarihi Belli Oldu mu?

PTT bin 100 personel alımı için yayınlanan ilana göre son başvuru tarihi geçtiğimiz aydı. Son başvuru tarihi olan 15 Aralık'ta kadar resmi ilana çıkmayan PTT, alımın ertelendiğini duyurmuştu. Başvuracak olan vatandaşların gözü kulağı PTT'den gelecek olan yeni bir ilanda.

PTT Bin 100 Personel Alımı ne Zaman Gerçekleştirecek? Alım Tarihi Belli Oldu mu?
PTT Bin 100 Personel Alımı ne Zaman Gerçekleştirecek? Alım Tarihi Belli Oldu mu? Osman Atalay
Bu içerik 530 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

PTT PAL bünyesine alınacak olan bin 100 personel için yeni bir gelişme yaşandı. Nakit ve değerli eşya taşımak için kurulan PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi yeni bir oluşumdur. Bu nedenle yürütülen ve kısa vadede gerçekleşecek projeler için acil olarak bin 100 personel alım ilanı yayınlanmıştır.

Ancak şirketin yapılanması, şubeleşmesi ve yatırım planlaması devam ettiği için personel alım ilanı ertelenmiştir. Ertelemenin geçici olduğu ve  sürecin İştirak Şirketinin verdiği ilanlar üzerinden takip edilmesi gerektiği açıklandı. Bu açıklamadan sonra ise herhangi bir yeni gelişme yaşanmadı.

PTT Pal Nedir? Alınacak olan bin 100 personel PTT PAL kapsamında istihdam edilecektir. PTT’nin iştiraki olan bu yeni oluşum her türlü para, kıymetli maden ve kıymetli evrakların taşınması, işlenmesi ve saklanması için hizmet verecek. 

Aynı zamanda ATM'lerin ikmali, bakımı, izlenmesi, güvenlik hizmetleri gibi konularda hizmet sunacak. 2019 sonuna kadar 6 farklı ilde merkez kuracak.

PTT bin 100 personel alımı PTT PTT PAL bünyesine alınacak olan bin 100 personel bin 100 personel alım ilanı personel alım ilanı PTT Pal Nedir bin 100 personel PTT PAL kapsamında istihdam edilecek ATM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak