istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Çalışma Bakanı Maaş Farklarının Ödeneceği O Tarihi Açıkladı

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olanlar farklı tarihlerde emekli maaşı aldıkları için 2019 yılında alacakları maaş farkları da farklı tarihlerde yatacak.

Çalışma Bakanı Maaş Farklarının Ödeneceği O Tarihi Açıkladı
Çalışma Bakanı Maaş Farklarının Ödeneceği O Tarihi Açıkladı Osman Atalay
Bu içerik 235 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bakan Selçuk, memur emeklilerinin, dul ve yetimlerin, malul ve vazife malullerinin maaşları 1 ile 5 Ocak tarihleri arasında yatırıldığı için maaş farkları ileriki bir tarihte yatırılacak. Bu tarih ise Bakan Selçuk tarafından 25 Ocak olarak duyuruldu. 

SSK emeklileri ise 17-26 Ocak tarihleri arasında maaşları ile birlikte maaş farklarını da alabilecekler. Bağ-Kur’dan gelir veya aylık alanlar ise 25 ile 28 Ocak tarihleri arasında maaşlarını farklı bir şekilde alabilecekler. 

En Düşük Maaşlar

Yeni yıla girilmesi ile birlikte en düşük emekli maaşları da netlik kazandı. Buna göre en düşük emekli maaşı 1.125 lira ile 2000 yılından sonra emekli olan SSK emeklilerine verilecek. 

Ardından en düşük emekli maaşı ise Bağ-Kur tarım emeklilerine 1.189 lira olarak verilecek. Esnaflıktan emekli olanlar ise 1.595 lira emekli maaşı alacak. 
2000 yılından önce emekli olan SSK’lılar 1.818 lira maaş alacakken memurlar da en az 2.379 lira emekli maaşı alacak. 

Bu rakamlar en düşük maaşları gösterirken yatırılan primlere göre emekli maaşları da artacaktır.

SSK Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emekli olanlar Bakan Selçuk memur emeklileri Bakan Selçuk SSK emeklileri malul ve vazife malullerinin maaşları SSK Bağ-Kur emekli maaşı maaş farkları emekli maaşları en düşük emekli maaşı en dü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak