istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

RTÜK: 60 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda olan 60 kişilik boş kadro ile uzman yardımcısı alımı yapacağını açıkladı.

RTÜK: 60 Memur Alımı Gerçekleştirecek
RTÜK: 60 Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 10202 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Buna göre Radyo ve Televizyon Üst Kurulu ( RTÜK ) Genel İdare hizmetleri sınıfında 9. dereceli boş bulunan kadrolarına memur alımı ( Üst Kurul Uzman yardımcısı ) alacak. 

HANGİ ALANLARDA ALIM YAPILACAK?

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Hukuk, Maliye, İktisat, İşletme, Türk Dili Edebiyatı, Sosyoloji, Psikoloji, Tarih, İletişim, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği ve İstatistik alanlarında alım yapacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

RTÜK alım yapacağı yıkarıdaki alanlar için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Sınavın yapılacağı yılın Ocak ayı itibari ile yani 01 Ocak 2019 tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, ÖSYM tarafından yapılan 2017 veya 2018 yıllarında YDS den İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça dillerinden en az D seviyesinde puan almış olmak, 2017 veya 2018 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından yukarıdaki tabloya göre KPSS puan türlerinden en az 70 puan almış olmak, en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin tablodaki bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR

İlgili ilan için adaylar başvurularına 07 ocak 2019 tarihi itibari ile başladılar ve başvurularda süre daralmakta. Adaylar en geç 18 ocak 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre adaylar başvurularını RTÜK resmi internet sayfası (www.rtuk.gov.tr) üzerinden açık ve eksiksiz olarak dolduracakları Sınav Başvuru Formunun çıktısını imzalamak suretiyle başvuracaklardır. 

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere Radyo ve Televizyon Üst Kurulu RTÜK 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek