Sağlık Bakanlığı 6409 İşçi Alımı İçin Kritik Gün Bugün

Sağlık Bakanlığı 6.409 işçi alımı için kritik bugün 15 Ocak yani bugün. Kura'ya Katılımcı Alınmayacak; Sağlık Bakanlığı 6.409 işçi alımı için 2018 yılının son gününde ilana çıkılmıştı.

Sağlık Bakanlığı 6409 İşçi Alımı İçin Kritik Gün Bugün
Sağlık Bakanlığı 6409 İşçi Alımı İçin Kritik Gün Bugün Osman Atalay
Bu içerik 2938 kez okundu.

İlanın yayınlanmasının ardından başvurular alınmaya başladı. İŞKUR üzerinden 10 binlerce vatandaş başvuruda bulundu. İşte herkesin merakla beklediği kura sonuçları 15 Ocak tarihinde açıklanacak. Başvuru yapan sayısının fazla olması nedeniyle kura çekimine kimse alınmayacak.

Başvuru Sonuçları; Sağlık Bakanlığı 6.409 işçi alımı başvuru sonuçları internet üzerinden de duyurulacak. Kuraya giren adaylar sonuçları Sağlık Bakanlığı’nın işçi alımı sonuçlarını açıkladığı iscisonuc.saglik.gov.tr adresinden öğrenebilirler. Sonuçlar saat 20.00 itibariyle internet sitesine yüklenecektir. 

Dolayısıyla daha öncesinde başvuru sonuçlarını görüntüleme imkanı olmayacaktır. Kuraların yapılamaması ya da gecikmesi gibi durumlarda bakanlık tarafından gerekli açıklamalar yapılacaktır. 

Alım Yapılan Pozisyonlar; 6.409 işçi alımı kapsamında pek çok alanda işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Alım kapsamında şoför, klinik destek elemanı, veri giriş kontrol işletmeni, yardımcı klinik elemanı, elektrikçi, güvenlik görevlisi ve servis destek elemanı gibi pek çok alanda istihdam gerçekleştirilecek. 

Başvuru yapan adaylar arasından ilan edilen kadronun 4 katı kadar aday asil ve 4 katı kadar da yedek aday belirlenecektir. Kuralar noter huzurunda çekilecektir.

Sağlık Bakanlığı 6.409 işçi alımı için kritik bugün Sağlık Bakanlığı 6.409 işçi alımı İŞKUR üzerinden 10 binlerce vatandaş başvuruda bulundu Sağlık Bakanlığı 6.409 işçi alımı başvuru sonuçları internet üzerinden Sağlık Bakanl

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak