istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TCDD KPSS Şartsız 353 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Geçtiğimiz günler itibariyle yayımlanan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları bünyesine alımı yapılacak olan 356 kamu işçisiyle alakalı süreç netleşti.

TCDD KPSS Şartsız 353 Memur Alımı Gerçekleştirecek
TCDD KPSS Şartsız 353 Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 24264 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TCDD bünyesine yapılacak olan tcdd işçi alımları için 86 TREN TEŞKİL İŞÇİSİ, 42 DEMİRYOLU YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM MAKİNESİ OPERATÖRÜ, 188 DEMİRYOLU HATTI BAKIM ONARIMCISI, 40 LİMAN VİNÇ OPERATÖRÜ (RTG CE SSG) kadrolarına yönelik alımlar yapılıyor. 

Bu alımlara başvuru yapan adaylar, KPSS şartsız olarak görevlendirilecekler ve nihali listelerin açıklanmasıyla beraber artık evraklarını teslim etmesi gereken adaylar için belirtilen tarihe kadar süre bulunmaktadır.

Evraklar ne zaman, nereye teslim edilecek?

25 Ocak 2019 tarihine kadar nihai listede ismi bulunan adayların, evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir. Yayımlanan tcdd işçi sonuçları duyurusunda detaylı olarak bu işlemlere yönelik bilgilendirmeler yapılmış, Başvurusunu yapan ve ismi aşağıda bağlantısı bulunan nihai liste kılavuzunda yer alan adaylar, kendilerinden istenen belgeleri 25 Ocak 2019 tarihinden önce e-posta yoluyla gönderebilir, posta yoluyla iletebilirler. 

İlgili tcdd işçi alımı sonuç duyurusu kapsamında ismi bulunan ve e-mail yoluyla belgelerini gönderecek adaylar isciistihdam@tcddtasimacilik.gov.tr mail adresi üzerinden evraklarını eksiksiz şekilde teslim etmelidir. 

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 356 kamu işçisi TCDD bünyesine yapılacak olan tcdd işçi alımları KPSS şartsız tcdd işçi sonuçları tcdd işçi alımı sonuç duyurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak