Dışişleri Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek

Dışişleri Bakanlığı 46 yaş sınırlı 3 memur alımı yapıyor.

Dışişleri Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek
Dışişleri Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1582 kez okundu.

Sözleşmeli sekreter alımı için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sınav tarihi itibariyle 46 yaşını bitirmemiş olması, en az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olması gerekmektedir. 

Alımı Tel Aviv Büyükelçiliği ve Köstence Başkonsolosluğu yapıyor.

Kamu haklarından yoksun bulunmaması gerekmektedir.  Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmaması gerekmektedir.

Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak, Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek, hangi alıma başvuru yapacak ise o dilde Romence ve İbranice bilmesi gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenecek belgeler: Sınava katılma isteğini belirten başvuru dilekçesi (dilekçede, adres, telefon numarası, email adresi gibi temas bilgilerine de yer verilmelidir), Öz geçmiş (CV), Türk pasaportunun aslı veya onaylı sureti ile işlem görmüş sayfaların fotokopileri, Nüfus cüzdanının aslı veya onaylı sureti olması şart.

Son mezun olunan okuldan alınan diplomanın aslı veya onaylı sureti olması gerekmektedir. Erkekler için askerlik terhis belgesi veya askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf, Postayla başvurularda, asılları yazılı sınav öncesinde ibraz edilmek kaydıyla belgelerin fotokopileri gönderilebilir.

Başvurular en geç 28 Ocak 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Büyükelçilik  202 Hayarkon Street, Tel Aviv, Israel adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00-16:00) saatleri arasında) şahsen yapılabilir. 

Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Büyükelçilik sorumlu değildir.

Başvurular en geç 31 Ocak 2019, Perşembe günü mesai bitimine kadar T.C. Köstence Başkonsolosluğu “B.dul Ferdinand No.82, Constanta” adresine posta ile ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 10:00-12:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. 

Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Başkonsolosluk sorumlu değildir.

Dışişleri Bakanlığı 46 yaş sınırlı 3 memur alımı Milli Eğitim Bakanlığı Alımı Tel Aviv Büyükelçiliği ve Köstence Başkonsolosluğu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor