Sağlık Bakanlığı 6409 Sürekli İşçi Alımı Kura Sonuçları

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere sürekli işçi alımı kura töreni gerçekleştirildi.

Sağlık Bakanlığı 6409 Sürekli İşçi Alımı Kura Sonuçları
Sağlık Bakanlığı 6409 Sürekli İşçi Alımı Kura Sonuçları Osman Atalay
Bu içerik 3659 kez okundu.

31 Aralık ile 4 Ocak 2019 tarihleri arasında iŞKUR il müdürlüğü ve internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda 6409 sürekli işçi alımı için yeni gelişme yaşandı

4857 sayılı iş kanunu kapsamında istihdam edilecek olan 6 Bin 409 personel alımı kura töreni 15 Ocak 2019 tarihinde yapıldı. 

İŞKUR’un düzenlediği alım kurasında başvuru yapan ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasından kadro sayının dört katı kadar asıl ve yedek aday belirlendi.

Hangi kadrolarda alımlar yapılacak? Sağlık Bakanlığına İŞKUR üzerinden yapılan başvurular ve kura sonrasında silahsız güvenlik görevlisi, Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı, Veri Giriş Kontrol İşletmeni ve Yardımcı Klinik Elemanı, Klinik Destek Elemanı (Hastane), Şoför (Yolcu Taşıma), Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Elektrikçi kadrolarında alımlar yapılacak.

15 Ocak Salı günü saat 20:00’dan itibaren kura sonuçları erişime açıldı. 

5037 Sürekli işçi alımı kura noter kurasına başvuru sayısının çok olmasından dolayı adaylar katılamadı. Kura sonuçlarını aşağıdaki linkten öğrenebilirler.

Kura sonuçları için tıklayın

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere sürekli işçi alımı kura töreni iŞKUR il müdürlüğü ve internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda 6409 sürekli işçi alımı İŞKUR’un düzenlediği alım kurası 6 Bin 409

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor