istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden O Kurumlar Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR 17 Ocak 2019 DKK ile Belediyelere kamu personeli alımı yayımladı. KPSS şartsız ilanlara en az okur yazar en çok lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

İŞKUR Üzerinden O Kurumlar Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden O Kurumlar Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 4837 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Güneykaya Belediyesi ( Sivas ) İlköğretim mezunu olarak 1 kişi Otobüs Kaptanı (Şoförü) alımı yapılacaktır. Adayların E Sınıfı Ehliyete ve SRC4 Belgesine sahip olması gerekmektedir. 

Son başvuru tarihi 21 Ocak 2019 olarak açıklanmıştır. Kamu personeli alımı için adayların bu tarihe kadar İŞKUR ilanları internet sitesi üzerinden 00004799998 ilan no ile başvuru yapması gerekiyor. 

Belediye personel alımı kura çekilişi 28 Ocak 2019 Tarihinde 10:00 ile 11:00 Saatleri arası Güneykaya Belediyesinde çekiliş yapılacaktır.

Yoğurtlu Belediyesi ( Erzincan ) 1 kişi İlköğretim mezunu Betonarmeci (Betonarme Demircisi) alımı yapılacaktır. Adayların İŞKUR iş ilanları 00004801548 ilan no ile 21 Ocak 2019 Tarihine kadar müracaat etmesi gerekmektedir. kura çekilişi 28 Ocak 2019 Tarihinde 09:00 ile 10:00 Saatleri arası Yoğurtlu Belediye başkanlığında çekilecektir.

Balveren Belediyesi ( Şırnak ) 1 kişi en az Okur Yazar en fazla lisans mezunu adayların başvuracağı Beden İşçisi (Genel) alımı yapılmaktadır. Başvurular İŞKUR sitesi üzeriden iş ilan no 00004800911 ile 21 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Balveren Belediyesi 1 kişi Kepçe Operatörü alımı yapılmakta olup adayların F ve G sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. 21 Ocak 2019 Tarihine kadar İŞKUR sitesinden 00004800815 ilan numarası ile başvuru yapılacaktır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Eğitim Merkezi Komutanlığı 1 kişi en az İlköğretim mezunu Aşçı alımı yapılmaktadır. Adayların 21 Ocak 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004801812 ilan no ile müracaat etmesi gerekiyor.

İŞKUR 17 Ocak 2019 DKK ile Belediyelere kamu personeli alımı KPSS şartsız ilanlar Güneykaya Belediyesi İŞKUR ilanları Belediye personel alımı Yoğurtlu Belediyesi İŞKUR iş ilanları Balveren Belediyesi Yoğurtlu Belediye başkanl
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak