istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye’de Bir İlk: Lisede Akademisyenler Eğitim Verecek

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi ile Mesleki ve Teknik Eğitimde İşbirliği Protokolü imzalandı.

Türkiye’de Bir İlk: Lisede Akademisyenler Eğitim Verecek
Türkiye’de Bir İlk: Lisede Akademisyenler Eğitim Verecek Osman Atalay
Bu içerik 235 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Proje ile İstanbul’daki Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İTÜ tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kurulacak. 

Ayrıca Artırılmış Sanal Gerçeklik Laboratuarı (AVR) de bulunacak. Bu okulda çalışacak olan öğretmenlerin hizmet içi eğitimleri İTÜ akademisyenleri tarafından verilecek. Bu proje Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyor. 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, projenin ayrıntılarını paylaştı. Ortaöğretim ile üniversitenin iç içe olması ile orta öğretim öğrencileri üniversiteye gitmiş gibi hissederken, üniversiteliler ise işbaşı yapmış gibi hissedecekler. Böylece orta öğretim öğrencileri akademisyenlerin birikimi ile yetişecek. 

Böyle bir proje ülkemizde ilk olma özelliği de taşıyor. Bakan Selçuk, ilerleyen süreçte dünyadan birçok üniversitenin projenin nasıl yürüdüğünü öğrenmek isteyeceğini aktardı. 

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca bu proje ile öğretmene yeni bir aşama ve derinlik katılacağını söyledi. Bu projenin bir eğitimde inovasyon projesi olduğunu söyleyen Karaca, yeni kurulan lisede mesleki ve teknik eğitime destek olacaklarını söyledi. Aynı zamanda uluslar arası alanda gerekli olan eğitim materyal ve içeriklerinin de bu liselerde kullanılacağını aktardı.

2023 Eğitim Vizyonu İstanbul Teknik Üniversitesi ile Mesleki ve Teknik Eğitim Proje İstanbul’daki Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İTÜ tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İTÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek