istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TİKA 9 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

TİKA 9 kamu personeli alımı başvurusu 21 Ocak’ta başlıyor. Peki adaylar hangi yolu izlemesi ve nasıl başvuru yapması gerekmektedir.

TİKA 9 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
TİKA 9 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 6012 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alım Yapılacak Alanlar; TİKA, yayınladığı ilan ile farklı alanlarda personel istihdamı gerçekleştireceğini duyurdu. Bu alanlar arasında hukuk, sosyoloji, antropoloji, maliye, uluslar arası ilişkiler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, işletme ve iktisat bölümleri yer alıyor. 

Başvuru yapacak adaylardan KPSS puanı istenmektedir. Her bir bölüm için farklı puan türlerinden asgari puan olan 75’in alınması isteniyor. 2017 ve 2018 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından alınan puanlar geçerli sayılacaktır.

Başvuru yapacak adayların 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları aranan şartlardandır. 2017 veya 2018 yıllarında yapılan YDS sınavlarından en az B seviyesinde puan almış olmak da şartlar arasında sayılmıştır. 

Başvurular 21 Ocak tarihinde başlayacak ve 31 Ocak tarihinde sona erecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar 11-15 Şubat 2019 tarihleri arasında giriş sınavına tabi tutulacaktır. Sınava kimlerin gireceği TİKA resmi internet sayfası üzerinden yayınlanacaktır. Kişilere özel bir tebligat yapılmayacaktır.

Dolayısıyla adayların internet sayfasını takip etmeleri son derece önemlidir. Ancak sınavı kazananların adreslerine tebligat yapılacaktır.

Atanmaya hak kazanan adaylara güvenlik soruşturması da yapılacaktır. Soruşturma sonucu olumlu olan adayların ataması gerçekleştirilecektir. Ayrıca atama sonucu olumlu olan adaylar tanınan süre içerisinde görevlerine başlamalıdır. Aksi takdirde haklarını kaybedeceklerdir.

TİKA 9 kamu personeli alımı TİKA personel istihdamı KPSS puanı asgari puan olan 75’in alınması KPSS sınavlarından alınan puanlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek