istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 20 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Enerji Bakanlığı 20 kamu personeli alımı başvuruları 21 Ocak 2019 pazartesi günü başlıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 20 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 20 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7782 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuracaklar için 21 Ocak 2019 tarihi itibari ile başvuruları başlayacaktır. Başvurular için son gün 01 Şubat 2019 olarak bildirilmiştir. Sınavı kazanan adaylar uzman yardımcısı olarak atanacaktır.

Başvurular 21 Ocak 2019 tarihinde başlayıp 01 Şubat 2019 tarihinde saat 16.00’da sona erecektir. Adayların Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığın internet adresinde yer alan başvuru formu doldurması gerekmektedir. Adaylar şahsen veya posta yoluyla ETKB Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Öğrenim durumları; Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi, İşletme, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisi, İngilizce İktisat, Ekonomi, Maliye, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisi, Hukuk, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği bölü mezunu olmaları gerekmektedir. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslar arası ilişkiler ve Avrupa Çalışmaları bölümü mezunları olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan türlerinden 70 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilir. Alınacaklar Ankara Bakanlık adresine istihdamı sağlanacaktır. Alınacaklar Uzman Yardımcısı olarak görevlendirilecektir.

Enerji Bakanlığı 20 kamu personeli alımı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?