İŞKUR Üzerinden O Kurumlar Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR MKEK ve Belediye Başkanlıklarına kamu personeli alımı 21 Ocak tarihinde paylaştı.

İŞKUR Üzerinden O Kurumlar Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden O Kurumlar Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 2231 kez okundu.

Başvuracak adaylar ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilecektir. Alımı söke sulama birliği, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu ve Ayvacık sulama birliği yapıyor. 

Alımların tamamına 25 Ocak 2019 bitimine kadar başvuru yapılmış olması gerekmektedir. Başvuru işkur üzerinden verilen ilan numaraları ile yapılabilir.

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı büro memuru 1 kişi için 00004804809 iş ilan numarası ile yapmaktadır. Lise veya ön lisans mezun adaylar başvuru yapabiliyor. MEB onaylı bilgisayar sertifikası olması gerekmektedir.

Cankurtaran 1 kişi için; 00004804849 ilan numarası olarak verilmiştir. Başvuracaklar en az ilkokul en çok lisans mezunu olması ve en az bronz düzeyde cankurtaran belgeliler başvuru yapabiliyor.

Beden işçisi 1 kişi için; 00004804820 ilan numarası olarak verilmiştir. Sadece ikokul mezunu olma şartı aranmıştır.

Aydın Söke sulama birliği 1 kişi beden işçisi 00004805352 iş ilan numarası ile başvuru yapabiliyor. Okur yazar veya lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuracaklar eski hükümlü veya TMY (terörle mücadelede yaralanan statüsünde olması gerekmektedir.

MKEK beden işçisi alımı için 00004805235 ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Alınacak personel Çankırı adresinde çalışacaktır. Kura çekimi Ankara merkezde yapılacaktır. En az lise mezunu olması ve TMY (terörle mücadelede yaralanan) statüsünde olması gerekmektedir.

İŞKUR Belediye Başkanlıkları kamu personeli alımı işkur üzerinden verilen ilan numaraları Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı büro memuru MEB onaylı bilgisayar sertifikası MKEK beden işçisi alımı için

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor