istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Günlük 75 TL Harçlık Veriyor

İŞKUR, milyonlarca kişiyi istihdam etmeye, ekonomiye katkı sağlayan ve sağlayacak sayısız projeyi yürütmeye devam ediyor.

İŞKUR Günlük 75 TL Harçlık Veriyor
İŞKUR Günlük 75 TL Harçlık Veriyor Osman Atalay
Bu içerik 1993 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu projeler dahilinde de hem işsiz  vatandaşlara iş, yetişmiş iş gücü arayan, personel ihtiyacını gidermek isteyen işletmelerin sorunlarına çözüm oluyor.

İŞKUR üzerinden 2018 yılı itibariyle 1.2 milyon kişi istihdam edildi. 2019 yılı için de çalışmalar hız kesmeden sürdürülerek, istihdam hedefleri yakalanmaya çalışılıyor. 

Bu hedefler doğrultusunda oldukça hızlı ve profesyonel şekilde çalışan İŞKUR, 2019 yılı için de yeni imkanlarla vatandaşları istihdam etmeye hazırlanıyor.

İş Başı Eğitim Programı dahilinde, günlük 75 TL cep harçlığı sunarak, vatandaşların mesleki eğitim aldıkları sırada para kazanıp ekomomilerini devam ettirmelerine olanak sağlanmış olunuyor. 

İş Başı Eğitim Programı başvurusu yapıp, herhangi bir iş yerine yerleştirilen kişiler için de işletmelere vergi desteği, asgari ücret desteği gibi ek imkanlar sunuluyor. 

Bu destekle yalnızca iş arayan vatandaşlar değil, personel arayışında olan ya da topluma istihdam sağlayabilecek işletmeler de fayda sağlamış oluyor. 
Özellikle gençlere yönelik bilgi teknolojileri alanında ilgili programa başvuru yapan kişilere günlük 75 TL tutarında ödemeler yapılıyor. Vatandaşlar bu ödemeleri, başvuru döneminde belirttikleri  hesaplarına her ay belirli tarihlerde alıyorlar.

İş Başı Eğitim Programı ve günlük 75 TL harçlık imkanından yararlanmak için İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine başvuru yapabilir, online olarak resmi web adresi üzerinden üye profilinizi oluşturabilirsiniz.

İŞKUR İŞKUR üzerinden İş Başı Eğitim Programı İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek