istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız İşçi ve Memur Alımı Yapılacak

İŞKUR yeni KPSS şartsız işçi ve memur alımları yayımladı. Başvuracak adaylar için öğrenim durumu ve başvuru son tarih farklılık göstermektedir.

İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız İşçi ve Memur Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız İşçi ve Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 7788 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü İş Kurumu üzerinden 21 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 25 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004805235 olarak verilmiştir. 1 Beden İşçisi (Genel) alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması, Türkiye vatandaşı olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

İş Kurumu üzerinden 21 Ocak 2019 tarihiyle yayınlanmış olan ilanlarla Aydın Söke Ovası Sulama Birliği 1 Beden İşçisi (Genel) ve Bursa İznik Merkez Sulama Birliği 2 Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı) olmak üzere geçici işçi statüsünde 3 personel alımı yapacaklarını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 28 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Beden İşçisi (Genel) alımı için; En az okur yazar ve en fazla ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 

İş ilan numarası 00004805352 olarak verilmiştir. Kişisel Durumu 'Eski Hükümlü' veya 'TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)' olanların başvuru yapabileceği alım için: 30 Ocak 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Söke Ovası Sulama Birliği İdari Binasında kura çekilişi yapılacaktır.

2 Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı) alımı için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması, A2 Sürücü Belgesine (3 yıl deneyim) sahip olması, en az 2 sulama sezonu mesleki deneyiminin olması ve 18-46 yaş aralığında olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004806041 olarak verilmiştir.

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 21 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 1 Büro Memuru, 1 Cankurtaran ve 1 Beden İşçisi olmak üzere toplam 3 personel alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 25 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Büro Memuru alımı için; En az ortaöğretim en fazla önlisans mezunu olması, MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004804809 olarak verilmiştir.

1 Cankurtaran alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az Bronz düzeyde Cankurtaran Belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004804849 olarak verilmiştir.

1 Beden İşçisi (Genel) alımı için; İlköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004804820 olarak verilmiştir.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 22 Ocak 2019 tarihiyle yayınladığı ilanla daimi işçi statüsünde 1 Temizlik İşçisi (el ile-cadde, sokak, park vb.) alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 28 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR ilanları üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004805960 olarak verilmiştir. 1 Temizlik İşçisi (el ile-cadde, sokak, park vb.) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

İŞKUR yeni KPSS şartsız işçi ve memur alımları İŞKUR üzerinden İş Kurumu üzerinden Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden İŞKUR ilanları üzerinden
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek