istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İstanbul Üniversitesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek

Geçtiğimiz günlerde Resmi gazete aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre kamuya farklı alanlarda toplamda 207 personel alımı yapılacak.

İstanbul Üniversitesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek
İstanbul Üniversitesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 597 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Söz konusu alım istanbul üniversitesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılacak olup bazı şartlar niteliğinde adayların başvuruları kabul edilecektir. 

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

İstanbul üniversitesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı toplamda 207 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Buna göre istanbul üniversitesi toplamda 131 kişilik alım kadrosu ile sözleşmeli sağlık personeli alacak. 

Diyanet İşleri Başkanlığı ise, 76 kişilik kadro ile Teknik Hizmetler Sınıfında 46 kişilik boş kadro ile, 6 Mimar, 2 Şehir Bölge Plancısı, 35 Mühendis ve 3 Astronom alımı yapacak. Bir diğer ilana göre ise Diyanet İşleri Başkanlığı Merkez Teşkilatına 10 ve Taşra Teşkilatına 20 kişilik kadro ile Avukat alımı yapacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Başvuru yapacak adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi genel nitelikler aranır.

ÖZEL ŞARTLAR

İstanbul Üniversitesi: üniversite toplamda 131 personel alacak. Adaylardan  bu yönde 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir. Adaylardan ise en az 50, 55 ve 70 puan almış olmak şartları aranacak. Ayrıca alım pozisyonuna göre eğitim seviyesinide tamamlamış olmaları şarttır.

Diyanet İşleri Başkanlığı: DİB alımını yapacağı 76 personel adayından, Özel olarak ise, Avukat kadrosu için, Hukuk fakültesi mezunu olmak ve Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmaları gerekir. 

Diğer ilana göre Mühendislik, Mimar, Şehir plancısı ve Astronom pozisyonları için belirtilen eğitim seviyesini tamamlamış olmaları gerekir. Ayrıca 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak.

BAŞVURULARDA SON GÜN

Söz konusu ilanlar için adaylar başvurularına geçtiğimiz günlerde başlamış olup en geç 22 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre adaylar başvurularını ilanlarını İstanbul üniversitesi için şahsen ve Diyanet İşleri Başkanlığı için DİB başvuru sistemi üzerinden yapacaklardır.

Resmi gazete personel alımı Diyanet İşleri Başkanlığı İstanbul üniversitesi DİB başvuru sistemi sözleşmeli sağlık personeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek