Kulp Belediyesi Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 22 Ocak 2019 tarihli yayımlanan ilana göre belediye memur alımı yapacak.

Kulp Belediyesi Bünyesine Memur Alımı Yapılacak
Kulp Belediyesi Bünyesine Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1618 kez okundu.

Buna göre Diyarbakır Kulp Belediyesi bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere 8. dereceli 1 kişilik boş kadro ile Mimar alımı yapılacak. 

İlgili ilan için adaylardan 2018 yılı KPSS puan surumu şartı istenecek ve şartların hepsini taşıyan erkek veya bayan adaylar başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kulp Belediyesi bünyesine alımını yapacağı memur adayından, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Daha önce çalışılan Kamu Kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinden KPSSp3 puan türünden en az 75 puan almış olmak ve Lisans Programlarından Mimarlık Bölümünden Mezun Olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına 28 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 04 Mart 2019 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre başvurular, istenen belgeler ile birilikte Diyarbakır-Kulp Belediyesi adresindeki Kulp Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. 

evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Devlet Personel Başkanlığı belediye memur alımı Diyarbakır Kulp Belediyesi 2018 yılı KPSS puan memur eksikliği ÖSYM Kamu Personeli Seçme Sınavı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor