istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TİKA Atama İle Memur Alımı Yapacak Başvuru İçin Acele Edin

TİKA atama yöntemi ile memur alımı başvurusu devam ediyor. Alım Yapılacak Alanlar; TİKA, yayınladığı ilan ile farklı alanlarda personel istihdamı gerçekleştireceğini duyurdu.

TİKA Atama İle Memur Alımı Yapacak Başvuru İçin Acele Edin
TİKA Atama İle Memur Alımı Yapacak Başvuru İçin Acele Edin Osman Atalay
Bu içerik 625 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu alanlar arasında hukuk, sosyoloji, antropoloji, maliye, uluslar arası ilişkiler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, işletme ve iktisat bölümleri yer alıyor.

Başvuru yapacak adaylardan KPSS puanı istenmektedir. Her bir bölüm için farklı puan türlerinden asgari puan olan 75’in alınması isteniyor. 2017 ve 2018 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından alınan puanlar geçerli sayılacaktır.

Başvuru yapacak adayların 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları aranan şartlardandır.

Başvurular 21 Ocak tarihinde başlayacak ve 31 Ocak tarihinde sona erecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar 11 ile 15 Şubat 2019 tarihleri arasında giriş sınavına tabi tutulacaktır. 

Sınava kimlerin gireceği TİKA resmi internet sayfası üzerinden yayınlanacaktır. Kişilere özel bir tebligat yapılmayacaktır. Dolayısıyla adayların internet sayfasını takip etmeleri son derece önemlidir. Ancak sınavı kazananların adreslerine tebligat yapılacaktır.

Atanmaya hak kazanan adaylara güvenlik soruşturması da yapılacaktır. Soruşturma sonucu olumlu olan adayların ataması gerçekleştirilecektir. Ayrıca atama sonucu olumlu olan adaylar tanınan süre içerisinde görevlerine başlamalıdır. Aksi takdirde haklarını kaybedeceklerdir.

TİKA atama yöntemi ile memur alımı TİKA personel istihdamı KPSS puanı KPSS sınavları TİKA resmi internet sayfası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak