istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

OGM 66 Memur Alımı Gerçekleştirecek 25 Ocak Son Gün Acele Edin

OGM’nin duyurusuna göre 66 memur alımı yağacağını duyurmuş ve başvuru almaya başlamıştı. Başvurular 25 Ocak 2019 46 kişilik alım için son gün yarın. 20 orman muhafaza memuru ile 46 mühendis alımı gerçekleştirilecek.

OGM 66 Memur Alımı Gerçekleştirecek 25 Ocak Son Gün Acele Edin
OGM 66 Memur Alımı Gerçekleştirecek 25 Ocak Son Gün Acele Edin Osman Atalay
Bu içerik 527 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuru yapan adaylar sözlü ve uygulamalı sınavlardan geçtikten sonra memur olma hakkını elde edecekler. Orman muhafaza memuru alımı 20 kişi için başvuru 28 Ocak 2019 başlayacak olup 8 Şubat 2019 da sona erecektir.

Başvuru Şartları; Başvuru yapacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu madde 48’de yer alan şartları sağlamaları gereklidir. 2018 yılında yapılan KPSS sınavından P93 puan türünden en az 70 ve üzeri alınması da şartlar arasında yer alıyor. Adayların mezun olması gereken bölümler de ilanda sıralandı.

Buna göre adayların av ve yaban hayatı, orman ürünleri, ormancılık, orman işletmeciliği, ormancılık ve orman ürünleri, fidan yetiştirme, fidan yetiştiriciliği, budama ve aşıcılık, fidecilik, odun dışı orman ürünleri ve avcılık ve yaban hayatı bölümlerinden birisinden mezun olmaları gerekmektedir. Bu bölümler ön lisans bölümleri olup orman muhafaza memurluğu için gereklidir.

Başvurular orman muhafaza memurluğu ve orman mühendisliği kadroları için ayrı ayrı gerçekleştirilecektir. Muhafaza memurluğu için 28 Ocak tarihinde başlayacak olan başvurular 8 Şubat tarihinde sona erecek iken mühendislik kadrosu için 14 Ocak tarihinde başlayıp 25 Ocak tarihinde sona erecektir.

Başvurular internet adresi üzerinden yapılacak olup sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazananların listesi de internet adresi üzerinden ilan edilecektir. Dolayısıyla adayların OGM’nin internet sayfasını takip etmeleri gereklidir.

OGM 66 memur alımı Orman muhafaza memuru alımı orman ürünleri OGM’nin internet sayfasını takip etmeleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?