istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Askerlik Sistemi Sil Baştan Yenileniyor

Milli Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalara göre yeni askerlik sisteminin detayları belli olmaya başladı.

Askerlik Sistemi Sil Baştan Yenileniyor
Askerlik Sistemi Sil Baştan Yenileniyor Osman Atalay
Bu içerik 341 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu sisteme göre bedelli askerlik daimi hale gelecek ve askerlik yapmak isteyen kişilere 600 TL'ye kadar maaş verilecek.

Ayrıca askerlik yapan kişiler bakanlık tarafından sigortalanacak askerlik süresi boyunca Ailesi destek görecek ve teskere sonrasında işe girme konusunda bu kişilere kolaylık sağlanacak.

Askerlik hizmetini yerine getiren kişiler bu hizmet boyunca sigortalı olacak. Ayrıca yükümlü olan kişiler 600 liraya kadar maaş alacak gençler askerdeyken ailelerine destek sağlanacak askerler vazifelerini tamamladıktan sonra yani askerlik bitiminde iş bulmaları konusunda devletten yardım alacak.

KISA DÖNEMDE FAKÜLTE ŞARTI KALKIYOR

Kısa dönem askerlik yapmak için 4 yıllık fakülte bitiren ya da askere gitmemek için üniversite eğitime devam eden gençler için ise hem askere geç gitme hem de silâhaltına daha süre kalma adına bazı teşvikler yaratılacak. Artık fakülte okuyanlar ile okumayanlar arasında askerlik konusunda bir fark olmayacak.

Milli Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalara göre askerlik sistemi bedelli askerlik daimi hale gelecek askerlik yapmak isteyen kişilere 600 TL'ye kadar maaş verilecek Askerlik hizmetini yerine getiren kişiler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek