istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Havelsan 2019 Staj Öğrenci Alımı ve Personel Alımı Gerçekleştirecek

Havelsan personel alımı ve staj başvuru için açık iş pozisyonları ve başvuru linki aktif hale gelmiştir.

Havelsan 2019 Staj Öğrenci Alımı ve Personel Alımı Gerçekleştirecek
Havelsan 2019 Staj Öğrenci Alımı ve Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 848 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bugüne kadar yapılmış olan büyük projeleri ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyacı olan sistemlerin yapımını üstlenen Havelsan ülke genelinde çalışmak isteyen kişilerin tercih ettikleri şirketler arasında yer alıyor. 

Üstlenilen projelerde yer vermek ya da devamlı olarak çalıştırılabilecek genel olarak mühendis kadrosunda işçi alımı yapan Havelsan sunulan iş imkanları ile de dikkatleri çekiyor. 

Havelsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Merkezi Ankara’da bulunmasından dolayı istihdam edilecek olan yer Ankara olarak karşımıza çıkıyor. Ankara içerisinde yaşayan ya da işe alınması ile birlikte Ankara’da yaşayabilecek olan kişiler tercih ediliyor.

Havelsan İşe Alım Kriterleri; Lisansüstü, lisans ya da önlisans mezuniyetine göre işe alım kriterleri değişiklik göstermektedir. İnternet sitesi içerisinde gerekli detayları bulabileceksiniz. 

Eğer lisansüstü mezuniyetiniz var ise Teknik Uzmanlık görevi alabilmeniz için herhangi bir sınav sonucuna gerek olmaksızın teknik mülakat sonucunda işe alınabileceksiniz.

Eğer lisans mezunu iseniz işe alınacak pozisyon içerisinde en az 3 yıllık deneyime sahip olup olmadığınıza bakılacaktır. Eğer deneyiminiz var ise işe alım için teknik mülakat yeterli olacaktır. 

Bu durumda okuduğunuz üniversitedeki giriş sıralamanız ve aynı zamanda mezuniyet notunuz kontrol edilecektir. Eğer sıralamanız ilk 10.000 kişi içerisinde ve mezuniyet notunuz 3,00 ve üzeri iseniz sınava gerek kalmaksızın teknik mülakat yapılacaktır.

Bu kriterleri sağlamıyorsanız ALES, KPSS, GRE, GMAT, TOEFL, YDS ve HVL sınavlarınızın sonuçlarına göre değerlendirme yapılacaktır. Mezuniyet durumunuza göre bakılacak sınav sonuçlarınız da değişiklik gösterecektir.

Aynı zamanda pozisyonlara göre değişiklik gösterse de yabancı dil sınavlarından almış olduğunuz puanlar da Havelsan işe giriş için kontrol edilecek olan kriterler arasında yer alacaktır. 

Havelsan personel alımı yapmak için tıklayın

Havelsan personel alımı staj başvuru Türk Silahlı Kuvvetleri Havelsan Havelsan sunulan iş imkanları İnternet sitesi Havelsan İşe Alım Kriterleri Havelsan işe giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?