istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

JGK, EGM ve Polis Akademisi 139 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

EGM’ bağlı İl Emniyet Müdürlükleri, JGK’ya bağlı İl Jandarma Alay Komutanlığı ve Polis Akademisine bağlı (POMEM) Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü 139 kamu personeli alımı yayımladı.

JGK, EGM ve Polis Akademisi 139 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
JGK, EGM ve Polis Akademisi 139 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7221 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Peki JGK, EGM, POMEM ve Polis Akademisi kamu personeli alımına kimler başvuru yapabiliyor. En az 18 yaşını doldurmuş olması, herhangi bir kurumdan aylık almıyor olması ve sağlık durumunun elverişli olması gerekmektedir.

Alımların tamamına ilkokul, lise, önlisans ve lisans öğrenci veya mezun tüm bölümlerde alım yapılıyor. Başvuracaklar için internet ortamında başvuru alınmaya başlamış olup 1 Şubat 2019 saat: 29;59 kadar devam edecektir.

Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü Ağaçlandırma ve çevre temizliği için en az ilkokul mezunu adaylar arasından 5 kişi 272901 TYP numarası ile kamu personeli alımı yapıyor.

Kayseri İl Jandarma Alay Komutanlığı (JGK) adresine çevre temizlik personeli 5 kişi kamu personeli alımı 272737 TYP iş ilan numarası olarak yayımlandı.

Adana Emniyet Müdürlüğü 30 kişi kamu personel alımı için ilan yayınladı. Başvuracaklar 272836 TYP iş ilan numarası ile yapabilirler.

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü 70 kişi kamu personel alım olarak 273032 iş ilan numarası ile en az ilköğretim mezunları arasından alım yapacağını ilan etmiştir.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü 9 kişi çevre temizlik işçisi alımı yayımlandı. Başvuracaklar en az ilköğretim mezunu olması ve TYP ilan numarası 272904 olarak verilmiştir.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü 30 kişi TYP çevre temizliği personeli alımını 272727 iş ilan numarası ile alım yapmaktadır. Başvuru yapacak aday açılan sayfa üzerine TYP numarasını yapıştırarak ilanlara ulaşabilirler. 

Farklı şehir ismi yazarak (eğer o şehirde alım varsa) o şehrin alım ilanlarına ulaşabilinir. Alımlar İŞKUR TYP olarak yapılıyor.

TYP alımı başvuru için tıklayın

EGM Jandarma Alay Komutanlığı Polis Akademisi POMEM Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü 139 kamu personeli alımı Polis Akademisi kamu personeli alımı Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kayseri İl Jandarma Alay K
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek