istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kara Kuvvetleri Komutanlığı: Uzman Erbaş ve Uzman Onbaşı Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı Yeni yayınladığı ilan ile Kara Kuvvetleri Komutanlığı öğrenim durumları ilkokul, ortaokul ve lise mezunu adaylar arasından 2019 yılı için uzman onbaşı ve uzman erbaş alımı yapacaktır.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı: Uzman Erbaş ve Uzman Onbaşı Alımı Yapacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı: Uzman Erbaş ve Uzman Onbaşı Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 1012 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu alımda bir ilk yaşanarak bedelli askerlik yapmış ve yapıyor olan adaylar başvuru yapabiliyor olması olarak ilan edilmiştir.

Askeri alımlar piyade, komando, tank, topçu, muhabere, istihkam, hava savunma, ulaştırma, ikmal, bakım, sıhhiye ve veteriner branşlarında yapılacaktır.

Uzman onbaşı adayları için ilköğretim/ortaokul veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak (öğrenimini yurt dışında bitirenlerin diplomalarının denkliği onaylanmış olmak).

Uzman çavuş adayları için en az lise ve dengi okul mezunu veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak (öğrenimini yurt dışında bitirenlerin diplomalarının denkliği onaylanmış olmak)

Adaylarda boy ve kilo orantısı aranmaktadır. Adaylar başvurularını internet adresinden çevrimiçi (online) olarak yapacaktır. K.K.K.lığında Sözleşmeli er ve erbaş olarak görev yapan adaylar müracaatlarını K.K.K.lığına yapacaklardır. Adayların çevrimiçi (online) başvuru ekranını doldurmalarını müteakip adayların başvuruları TC Kimlik numaraları ile kayıt altına alınacaktır.

Adaylar 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 27 yaşını bitirmemiş, 28 yaşından gün almamış olmalıdır. Askeri öğrencilikle ilişiği kesilenler, daha önce TSK’da istihdam edilenler, sözleşmeli erlerden kendi kusuru ile sözleşmesi feshedilenler başvuru yapamaz. 

Terör örgütleri irtibat, iltisakı olanlar, yardım edenler, eylemde bulunanlar başvuru yapamaz. Şartları sağlayan adaylar sonrasında başvuru aşamasına geçebilecektir.

Başvuru için tıklayın

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman onbaşı uzman erbaş alımı TSK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?