İŞKUR Üzerinden: MEB, İl Tarım Müdürlüğü ve Farklı Belediyelere Kamu Personel Alımı Yapılacak

MEB İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Belediye Başkanlıklarına İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 da kamu personeli alımı ilanları duyuruldu. Başvuracaklar İŞKUR ilanları üzerinden en az ilkokul en çok lisans mezunları başvuru yapabiliyor.

İŞKUR Üzerinden: MEB, İl Tarım Müdürlüğü ve Farklı Belediyelere Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: MEB, İl Tarım Müdürlüğü ve Farklı Belediyelere Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 2926 kez okundu.

Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı 5 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Şoför-İtfaiye Aracı alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004822061 olarak verilmiştir. 1 Şoför-İtfaiye Aracı alımı için; İlköğretim mezunu olması, SRC4 Belgesine sahip olması, E sınıfı sürücü belgesine [Deneyim: 10(Yıl)] sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla çalışma adresi Kastamonu ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 1 Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) alımı için; Önlisans mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18-35 yaş aralığındaki erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004821120 olarak verilmiştir.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No:2 Kastamonu Merkez çalışma adresi olarak verilmiştir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü 5 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 5 Aşçı alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004822784 olarak verilmiştir. 5 Aşçı alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyimine sahip olması, MEB Onaylı (Yiyecek İçecek Hizmetleri) Aşçı Yardımcısı Kurs Bitirme Belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

15 Şubat 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda kura çekilişi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 7 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004822258 olarak verilmiştir. 7 Beden İşçisi (Genel) alımı için; Ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar.

19 Şubat 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kırmızı Salonunda kura çekilişi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

MEB İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Belediye Başkanlıklarına İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı İŞKUR ilanları üzerinden Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı 5 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden Kast

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor