istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: MEB, Et ve Süt Kurumu İle Tarım Bakanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek

İlgili ilanlar Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde ilan edildi ve farklı kurumlar çok sayıda personel alımı yapacaklar.

İŞKUR Üzerinden: MEB, Et ve Süt Kurumu İle Tarım Bakanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: MEB, Et ve Süt Kurumu İle Tarım Bakanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 12851 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Buna göre yayımlanan ilanlara göre, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Et ve Süt Kurumu ve İl Tarım Müdürlüğü bünyelerine alım yapacaklar. 

İLANLARIN DETAYLARI

Alım Yapacak Kurumlar: TCDD, MEB, İl tarım Müdürlüğü ve Et ve Süt Kurumu

Toplam Alınacak Personel Sayısı: 12

İş Veren Statüsü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi/ Tam Süreli

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda alımlar yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Adayların ilgili ilanlara başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 Yaşını doldurmuş olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Engelli alımlar için engelli olduğunu gösterir belgeye sahip olmak, Eski hükümlü alımlar için eski hükümlü olduğunu gösterir belgeye sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak kaydı ile, Lise, Ön Lisans mezunu olmak, deneyim sahibi olmak gibi nitelikler aranır.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesine Engelli Statüde, 3 kişilik kadro ile Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı ve Eski hükümlü statüde 2 kişilik kadro ile Demiryolları Hattı Bakım Onarımcısı alımı yapılacak.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ise, Bilgisayar İşletmeni kadrosuna 1 kişi, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Aşçı pozisyonunda 5 personel ve Et ve Süt Kurumu genel Müdürlüğü ise Engelli statüde 1 Telefın Santral operatörü alacak.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlar 05 Şubat 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylara başvuru için 6 günlük bir süre verilmiştir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu resmi İnternet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirler. 

Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girerek ilan numaralarını yazarak ilgili ilanlar açılacak ve üyelik bilgileri girilerek başvuru yapılacaktır. Aşağıda İlan Numaralarına ulaşabilirsiniz.

TCDD : 00004818858, 00004818922, 00004818965 , 00004819016, 00004819031

İl Tarım Müdürlüğü: 00004821120

Et ve Süt Kurumu:00004823217

İl Milli Eğitim Müdürlüğü:00004822784

Türkiye İş Kurumu İŞKUR farklı kurumlar çok sayıda personel alımı TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Et ve Süt Kurumu ve İl Tarım Müdürlüğü bünyelerine alım TCDD MEB İl tarım Müdürlüğü ve Et ve Süt Kuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek