istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı' na Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda, Polis Özel Harekat (PÖH) Daire Başkanlığı ve POMEM bünyelerinde geçici süreli görevlendirilmek koşuluyla Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında memur personel alımları gerçekleştirilecektir.

İŞKUR Üzerinden: Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı' na Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı' na Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1525 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yapılacak bu alımlara başvuruda bulunacak adayların, TYP kapsamında göreve başlatılacakları için sigortalı olarak bir iş yerinde çalışmıyor olması, emekli maaşı ya da herhangi bir maaş almıyor olması gerekmektedir. 

Hizmetli kadrosuna yapılacak alımlara başvuru yapmak için ayrıca T.C vatandaşı olunması ve açıköğretim fakülteleri dışında bir kurumda eğitim alınmıyor olması (öğrenci) gerekli görülmektedir.

Toplum Yararına Program detayları

Bu alımlarda, işe başlayacak kişilerin geçici süreli olarak (kurum tarafından belirtilir) genellikle 3 veya 6 aylık periyotlar şeklinde çalışma zamanı belirtilen işlere yerleştirmeleri sağlanıyor. 

Kurumların çevre temizliği veya bakımı gibi işlerinin yapılmasında görev alan TYP kapsamındaki işçilerin maaşları devlet tarafından ödeniyor ve bu kişiler sigortalı olarak çalıştırılıyorlar. Kişilerin maaşları asgari ücret olarak ödeniyor.

Yayımlanan memur alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin İŞKUR üye profilleri üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. Üye profillerinde eksiksiz ve güncel bilgileri bulunan adaylar, bu ilanlara başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Alımlarda üye profilinizdeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olması önem arz ettiğinden, adayların üye profillerini güncel iletişim, eğitim gibi bilgileriyle güncellemeleri önerilmektedir. 

Yapılacak başvurular sonrası işe yerleştirmeler İŞKUR aracılığıyla kurum tarafından yapılmaktadır. 

İŞKUR üzerinde daha fazla sayıda toplum yararına program kapsamındaki ilana erişim sağlamanız mümkündür. Bahsi geçen ilanın TYP numarası aşağıda yer almaktadır.

İlan TYP numarası > 273334

İŞKUR Polis Özel Harekat PÖH POMEM Toplum Yararına Program TYP memur personel alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek