istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

10 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçiliği İçin Bekçilik Sınavından 50 Puan Almak Yetecek

Bekçilik için 50 puan alması yetecek. 10 Bin 500 Bekçi Alınacak.

10 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçiliği İçin Bekçilik Sınavından 50 Puan Almak Yetecek
10 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçiliği İçin Bekçilik Sınavından 50 Puan Almak Yetecek Osman Atalay
Bu içerik 19117 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 Kasım ayında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğüne 10 bin bekçi alımı için kadro ihdas edilmişti. 

Alınacak olan bekçiler taşra teşkilatında istihdam edilecektir. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da bekçi alımları için bekleyenlere müjdeli bir haber vererek bekçi kadrosuna 500 kişi daha ekledi. Böylece 2019 yılı içinde 10 bin 500 bekçi alımı yapılacaktır.

Bekçiler için kadro ihdası 13 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete ile yapılmıştı. Bu tarihten beri bekçi alımı için henüz ilana çıkılmadı. Şu anda 7 bin bekçi alımları halen devam ediyor. 

Alınmakta olan bekçilerin eğitim sürecinin tamamlanması ve göreve başlamaları ile yeniden alım için duyuru yayımlanması bekleniyor.

Sınavdan 50 Almak Yeterli; Çarşı ve mahalle bekçisi alımı için yazılı sınav, sözlü sınav ve fiziki yeterlilik sınavı yapılacaktır. Yazılı sınavda Türkçe, sosyal bilgiler, fen, hayat bilgisi, matematik ve genel kültür alanlarından sorular yöneltilecek. Bu sınav 100 puan üzerinden değerlendirilecek ve 50 puan ve üzeri alan adaylar başarılı sayılacak.

Bu sınavdan sonra fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat olacağı için taban puan düşük tutuluyor. Böylece yazılı sınavdan çok sayıda adayın başarılı olması sağlanarak alım yapılacak kontenjan doldurulacak.

Bekçilik için 50 puan alması 10 Bin 500 Bekçi Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin bekçi alımı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 10 bin 500 bekçi alımı Resmi Gazete bekçi alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek