10 Kamu Personel Alımı Gerçekleşecek: Başvurular 11 Şubat’ta Başlıyor

Resmi Gazete 10 Memur alımı yayınlamış olup başvuru toplamaya gelindi.

10 Kamu Personel Alımı Gerçekleşecek: Başvurular 11 Şubat’ta Başlıyor
10 Kamu Personel Alımı Gerçekleşecek: Başvurular 11 Şubat’ta Başlıyor Osman Atalay
Bu içerik 1324 kez okundu.

Başvurular 11 Şubat’ta başlayacak olup 15 Şubat 2019 bitimine kadar başvuru yapılacak. Adaylar hangi şartlarda ve nasıl başvuru yapması gerekmekte İtfaiyeci ve zabıta alımı yapılıyor. Alım KPSS sıralaması ile yapılacak olup sonraki aşama mülakat olarak açıklanmıştır.

İtfaiye eri ve zabıta memuru alımı olarak yapılacak alımı Belediye Başkanlığı yapmaktadır.

Kamu personeli alımı olarak itfaiye eri alımına sadece erkekler ve zabıta memuru alımına kadın erkek olarak başvuru alınacaktır.

İş Talep Formu Kurumumuzdan ya da belediye internet adresinden temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. 

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. 

Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ve 2 Fotoğraf olması gerekmektedir.

Zabıta memuru 5 kişi ve İtfaiye eri 5 kişi itfaiye C düzeyinde sürücü belgesi ve zabıta B sürücü belgesine sahip olması KPSS 70 puanlı adaylar başvuru yapabiliyor. Alıma önlisans mezunları başvuru yapabiliyor.

Başvurular 11 Şubat 2019 gününden 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 17.00’ ye kadar müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Resmi Gazete 10 Memur alımı İtfaiyeci ve zabıta alımı KPSS sıralaması İtfaiye eri ve zabıta memuru alımı Belediye Başkanlığı Kamu personeli alımı zabıta memuru alımı KPSS Sonuç Belgesi ÖSYM sitesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor