istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

10 Kamu Personel Alımı Gerçekleşecek: Başvurular 11 Şubat’ta Başlıyor

Resmi Gazete 10 Memur alımı yayınlamış olup başvuru toplamaya gelindi.

10 Kamu Personel Alımı Gerçekleşecek: Başvurular 11 Şubat’ta Başlıyor
10 Kamu Personel Alımı Gerçekleşecek: Başvurular 11 Şubat’ta Başlıyor Osman Atalay
Bu içerik 926 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvurular 11 Şubat’ta başlayacak olup 15 Şubat 2019 bitimine kadar başvuru yapılacak. Adaylar hangi şartlarda ve nasıl başvuru yapması gerekmekte İtfaiyeci ve zabıta alımı yapılıyor. Alım KPSS sıralaması ile yapılacak olup sonraki aşama mülakat olarak açıklanmıştır.

İtfaiye eri ve zabıta memuru alımı olarak yapılacak alımı Belediye Başkanlığı yapmaktadır.

Kamu personeli alımı olarak itfaiye eri alımına sadece erkekler ve zabıta memuru alımına kadın erkek olarak başvuru alınacaktır.

İş Talep Formu Kurumumuzdan ya da belediye internet adresinden temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. 

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. 

Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ve 2 Fotoğraf olması gerekmektedir.

Zabıta memuru 5 kişi ve İtfaiye eri 5 kişi itfaiye C düzeyinde sürücü belgesi ve zabıta B sürücü belgesine sahip olması KPSS 70 puanlı adaylar başvuru yapabiliyor. Alıma önlisans mezunları başvuru yapabiliyor.

Başvurular 11 Şubat 2019 gününden 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 17.00’ ye kadar müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Resmi Gazete 10 Memur alımı İtfaiyeci ve zabıta alımı KPSS sıralaması İtfaiye eri ve zabıta memuru alımı Belediye Başkanlığı Kamu personeli alımı zabıta memuru alımı KPSS Sonuç Belgesi ÖSYM sitesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?