istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: DOB Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı Gerçekleştirecek

DOB İŞKUR tarafından 11 Şubat 2019 tarihinde yayınladığı ilanlar ile 16 büro işçisi, güvenlik görevlisi silahsız, şoför, bina bakımcısı ve temizlik görevlisi alımı ilanlarını ilan etti. Başvuracaklar ilan içeriklerine göre ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir.

İŞKUR Üzerinden: DOB Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: DOB Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 11596 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Büro işçisi 2 kişi 00004830196 ilan numarası ile ön lisans mezunu adayları arasından KPSS 60 puan ile alımı gerçekleştiriyor. Bilgisayar operatörlüğü sertifikası isteniyor.

Temizlik görevlisi 3 kişi 00004830599 iş ilan numarası ile ilköğretim lise mezunu adaylar arasından KPSS şartsız alım yapacaktır.

Büro işçisi 3 kişi için 00004830601 iş kurumu ilan numarası ile lisans mezunu adaylar arasından KPSS 60 puan ile bilgisayar sertifikalı adaylar arasından alım yapacaktır.

Güvenlik Görevlisi alımı 2 kişi için 00004830614 iş ilan numarası ile alım yapılacaktır. İlkokul veya lise mezunu adaylar arasından güvenlik kartı olan adaylar arasından silahsız olarak alınacaktır.

Büro işçisi 3 kişi için 00004830730 ilan numarası ile lisan mezun KPSS 60 puanı bulunan ve bilgisayar operatörü sertifikası olanlar başvurabilir.

Şoför 2 kişi için 00004830753 iş ilan numarası ile ilköğretim veya lise mezunları arasından pisikoteknik belgeli ve E sınıfı ehliyet sahipliler başvuru yapabiliyor.

Aşçı 1 kişi 00004830481 iş ilan numarası ile aşçılık belgesi olan ilköğretim ve lise mezunu adaylar arasından alım yapılacaktır.

Bütün ilanlara 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Alım Devlet Opera ve Balesi İstanbul ve İlçe Müdürlüklerine alınacaktır.

İŞKUR KPSS 60 puan KPSS şartsız Devlet Opera ve Balesi İstanbul ve İlçe Müdürlükler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?