istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: İstanbul Yeni Havalimanı 250 Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan ilan ile bilgilendirme personeli olarak İstanbul yeni havalimanında çalışmak üzere 250 personel alınacaktır. Alınacak olan kişiler 25 Şubat 2019 tarihinde başlatılacak yeni projede istihdam edilecek.

İŞKUR Üzerinden: İstanbul Yeni Havalimanı 250 Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: İstanbul Yeni Havalimanı 250 Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 9483 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlanda başvuracak olan adaylarda aranan şartlar da belirtildi. Buna göre akıcı şekilde İngilizce konuşabilen, İstanbul sınırları içinde ikamet eden, iletişim kabiliyeti yüksek olan, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmayan adaylar başvuru yapabilecektir. 

Ayrıca Arapça ve diğer yabancı dilleri bilenler tercih sebebi olacaktır. En az ilkokul en fazla yüksek lisans mezunu olan kişiler başvuru yapabilecektir.

Alınacak olan kişiler Beşiktaş İstanbul adresli yeni havalimanında çalışacaklardır. İş tanımı ise bilgilendirme personeli olarak havalimanı yolcu trafiğine yardımcı olmaktır. Alınan kişiler danışma görevlisi olarak istihdam edilecektir.

Başvuru Usulü; Başvurular İŞKUR üzerinden alınmaya başlamıştır ve 13 Şubat 2019 günü de dahil olmak üzere sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden elektronik olarak başvuracaktır. Başvuru şartları tutan adaylar TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra online olarak ilana başvurulur. 

Şartları sağlayan adaylar mülakata çağrılır ve yabancı dil bilgisi dahil olmak üzere sınanır. Mülakatta başarılı olan adaylar, güvenlik soruşturmasından da geçerse göreve başlamaya hak kazanacaktır. Bu kapsamda 250 kişi alınacaktır.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR İstanbul yeni havalimanı 250 personel alınacak İŞKUR üzerinden
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek