istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli´deki 2. Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığında, jandarma ve polis özel harekat görevlileriyle bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek Osman Atalay
Bu içerik 240 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Tunceli Valiliği ile Belediye Başkanlığına ziyarette bulunan Bakan Selçuk, yaptığı açıklamada, "Ben de Tunceli´ye hoş geldim." diye seslendi. 
Selçuk, kentte yapılan faaliyetleri görüp, atmosferi hissettiğinde inanılmaz bir mutluluk duyduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: "Bunun için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tunceli’de bulunuyor olmak memnuniyet verici. İnşallah çok güzel haberlerle Ankara’ya döneceğiz. 

Buranın kalkınma projesi ve ortaya koyduğu başarı hikâyesi aslında Türkiye için de büyük bir örnek. Buradaki örnek çalışmaların dalga dalga bütün yurda yayılması ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti´nin bütün vatandaşlarının belirli bir aidiyetle gurur hissi içerisinde burada yaşaması bizim açımızdan büyük bir mutluluk kaynağı.

Eğitim ve öğretimdeki başarıdan mutluluk duyuyoruz

Burada yapacakları görüş alışverişleri sonunda Tunceli’deki eğitim kalitesinin daha da yükselmesi için neler yapılabileceği hususunu da değerlendirme fırsatını bulacaklarını aktaran aktaran Selçuk, "Tunceli´nin eğitimsel kalitesi çok eskiden beri bilinen bir gerçek. 

Tunceli´de yapılan eğitim faaliyetlerinin daha da yükselmesi sadece Türkiye´de değil, uluslararası kalite ve standartlarda da bir yere gelmesi için yeni hedeflere ihtiyacımız var. 

Eğitim ve öğretimdeki başarılarından mutluluk duyuyoruz. Bunu daha da ileri taşımak ve uluslararası araştırma ile sınavlarda Tunceli´nin çok özel bir yere sahip olması için de ayrıca yeni tedbirler aldığımızı da buradan ifade etmek isterim.

Bakan Selçuk, sistemini incelemek ve istişareler gerçekleştirmek için Tunceli´de olmaktan büyük keyif duyduğunu belirtti. Yıllar önce buraya geldiğinde hatırladığım şeyler ile bugünkü Tunceli arasında büyük farklar olduğunu gördüğünü dile getiren Selçuk, şunları söyledi: Bu salonun sinerjisi, sokakların durumu, şehirleşme ve benzeri bütün bu atılımlar beni ziyadesiyle mutlu etti. 

Öğretmenlerimizle karşılaşma fırsatı bulduk. Yüzlerce öğrencilerimizle sohbet etme ve onlarla bir arada bulunma imkânı bulduk. Bu anlamda gördüğüm bütün hususlar Tunceli´nin el birliği ve emekle büyük noktalara getirildiğini, bir başarı hikayesi oluşturulduğunu gösteriyor. Burada bulunuyor almanız dolayısıyla çok teşekkür ederim.

Ziya Selçuk daha sonra Elif Güntaş İlkokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek hediye dağıttı. Minik öğrencilerden oluşan koronun bağlama ile Dersim dört dağ içinde" türküsüne eşlik eden Selçuk, öğrencilerin talebi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a selamlarını götüreceğini ifade etti. 

Kent merkezindeki "Millet Bahçesi", "15 Temmuz Şehitler Parkı" ile "Millet Kıraathanesi’nde de incelemelerde bulunan Bakan Selçuk, burada halk oyunları ve su sporları gösterisini izledi.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Tunceli Valiliği Belediye Başkanlığı Bakan Selçuk Tunceli Selçuk Türkiye Türkiye Cumhuriyeti Devleti eğitim kalitesi Eğitim ve öğretim Öğretmenler öğrenciler Ziya Selçuk Elif Güntaş İlkokulu öğ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?