Zabıta Memuru ve İtfaiye Personeli Alımında Son Günler Acele Edin

23 Ocak 2019 tarihli Resmi Gazete 10 kamu personeli alımı (zabıta ve itfaiyeci) yayınlanmış olup başvurular halen devam etmektedir. İlana göre başvurular 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Zabıta Memuru ve İtfaiye Personeli Alımında Son Günler Acele Edin
Zabıta Memuru ve İtfaiye Personeli Alımında Son Günler Acele Edin Osman Atalay
Bu içerik 6723 kez okundu.

Alımı Çanakkale Belediye Başkanlığı İtfaiyeci ve zabıta alımı olarak yapıyor. KPSS sıralaması ile yapılacak olup sonraki aşama mülakat olarak açıklanmıştır. Kamu personeli alımı olarak itfaiye eri alımına sadece erkekler ve zabıta memuru alımına kadın erkek olarak başvuru alınacaktır.

Başvuru şekli; iş talep formu Belediye internet adresinden temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. 

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. 

Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı. 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Zabıta memuru 5 kişi ve İtfaiye eri 5 kişi itfaiye C düzeyinde sürücü belgesi ve zabıta B sürücü belgesine sahip olması KPSS 70 puanlı adaylar başvuru yapabiliyor. Alıma önlisans mezunları başvuru yapabiliyor.

Başvurular 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 17.00’ de sona eriyor. Başvuru belgelerini Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Resmi Gazete 10 kamu personeli alımı zabıta ve itfaiyeci Çanakkale Belediye Başkanlığı İtfaiyeci ve zabıta alımı KPSS sıralaması Kamu personeli alımı itfaiye eri alımı zabıta memuru alımı ÖSYM sitesi Zabıta memuru İtfaiye eri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor