istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: Kamu Kurumları En Az İlkokul Mezunu KPSS Şartsız Personel Alımı Gerçekleştirecek

14 Şubat 2019 İŞKUR tarafından KPSS’ siz en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımları yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: Kamu Kurumları En Az İlkokul Mezunu KPSS Şartsız Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Kamu Kurumları En Az İlkokul Mezunu KPSS Şartsız Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 9186 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alımı Sinop Türkeli Belediyesi, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Niğde Edikli Belediyesi gerçekleştiriyor. Başvurular İŞKUR ilanları üzerinden online veya şahsen kuruma yapılması gerekmektedir.

Sinop Türkeli Belediye Başkanlığı 14 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 1 Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), 2 Park Temizlik işçisi, 4 Park Süpürücü, 1 Tuvalet Temizlik Görevlisi, 1 Garson (Servis Elemanı), 1 İş Makineleri Operatörü ve 3 Oyun Parkı Görevlisi olmak üzere 13 personel alımı yapacağını açıklamıştır.

1 Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004833779 olarak verilmiştir.

2 Park Temizlik işçisi alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004834143 olarak verilmiştir.

4 Park Süpürücü alımı için; En az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004834100 olarak verilmiştir.

1 Tuvalet Temizlik Görevlisi alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004834101 olarak verilmiştir.

1 Garson (Servis Elemanı) alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004834102 olarak verilmiştir.

1 İş Makineleri Operatörü alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, B (4 yıl deneyimli) ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004834103 olarak verilmiştir.

3 Oyun Parkı Görevlisi alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004834178 olarak verilmiştir.

Niğde Edikli Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 5 Sıhhi Tesisatçı alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 14 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır.

5 Sıhhi Tesisatçı alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004835972 olarak verilmiştir.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı 14 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı geçici işçi statüsünde 10 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) alımı yapacağını açıklamıştır.

10 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004835306 olarak verilmiştir. İş ilan numarası 00004835306 olarak verilmiştir.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 14 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 4 Aşçı alımı yapacağını açıklamıştır.

4 Aşçı alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, Aşçılık belgesinin olması ve 18-45 yaş aralığındaki bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004835136 olarak verilmiştir.

27 Şubat 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Adıyaman İl Halk Eğitim Müdürlüğünde kura çekilişi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

İŞKUR tarafından KPSS’ siz kamu personeli alımları İŞKUR ilanları üzerinden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak