istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye Petrolleri: En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Petrolleri TÜPRAŞ tarafından yapılan duyuru ile çok sayıda personel alımı yapacak. Çıkılan ilanda Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketinin bünyesine alınacak en az lise mezunu personellerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

Türkiye Petrolleri: En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türkiye Petrolleri: En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 10044 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yüksekokulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı liselerden mezun personel alımı yapılacak.

Adayların Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin Elektrik, Elektrik- Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, Makine, Makine Ressamlığı, Makine-Resim-Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal, Metalürji, Metalürji Malzeme, Kimya, Petrokimya, Rafineri ve Petrokimya, Proses, Tesviye, Torna Tesviye, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, İnşaat, Kaynak bölümlerinden mezun olmaları.

Üçlü vardiya düzeninde çalışmayı kabul etmesi, 1990 ve sonrasında doğmuş olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması, kadın erkek adaylar için rafineri saha şartlarında çalışmaya istekli kişiler olması, çok tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, son 1 yıl içerisinde TÜPRAŞ bünyesinde yapılan sınavlara katılmamış olması.

Başvuracak adayların kapalı mekan dar alan ve yüksekte çalışmaya engeli bulunmaması, işe alınması halinde Batmanda ikamet edebilecek ve MC Office programı kullanabilen ve İngilizce bilen adaylar tercih edilecek.

Başvurmak isteyen adayların en geç 28 Şubat 2019 tarihine kadar Türkiye Petrolleri TÜPRAŞ iş başvurusu ilanı web sitesi üzerinden Batman Rafinerisi ilanına başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sonrasında adaylar sms ve e posta yoluyla bilgilendirilecekler.

Türkiye Petrolleri TÜPRAŞ personel alımı Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi TÜPRAŞ bünyesinde yapılan sınavlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak