Türkiye Petrolleri: En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Petrolleri TÜPRAŞ tarafından yapılan duyuru ile çok sayıda personel alımı yapacak. Çıkılan ilanda Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketinin bünyesine alınacak en az lise mezunu personellerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

Türkiye Petrolleri: En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türkiye Petrolleri: En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 10876 kez okundu.

Yüksekokulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı liselerden mezun personel alımı yapılacak.

Adayların Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin Elektrik, Elektrik- Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, Makine, Makine Ressamlığı, Makine-Resim-Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal, Metalürji, Metalürji Malzeme, Kimya, Petrokimya, Rafineri ve Petrokimya, Proses, Tesviye, Torna Tesviye, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, İnşaat, Kaynak bölümlerinden mezun olmaları.

Üçlü vardiya düzeninde çalışmayı kabul etmesi, 1990 ve sonrasında doğmuş olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması, kadın erkek adaylar için rafineri saha şartlarında çalışmaya istekli kişiler olması, çok tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, son 1 yıl içerisinde TÜPRAŞ bünyesinde yapılan sınavlara katılmamış olması.

Başvuracak adayların kapalı mekan dar alan ve yüksekte çalışmaya engeli bulunmaması, işe alınması halinde Batmanda ikamet edebilecek ve MC Office programı kullanabilen ve İngilizce bilen adaylar tercih edilecek.

Başvurmak isteyen adayların en geç 28 Şubat 2019 tarihine kadar Türkiye Petrolleri TÜPRAŞ iş başvurusu ilanı web sitesi üzerinden Batman Rafinerisi ilanına başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sonrasında adaylar sms ve e posta yoluyla bilgilendirilecekler.

Türkiye Petrolleri TÜPRAŞ personel alımı Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi TÜPRAŞ bünyesinde yapılan sınavlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor