istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TEDAŞ: Personel Alımı Gerçekleştirecek

TEDAŞ personel alımı başvuruları 15 Şubat’ta başlamış bulunmaktadır. Alım genel idari hizmetler kadrosundan yapılacaktır.

TEDAŞ: Personel Alımı Gerçekleştirecek
TEDAŞ: Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1398 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlana erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecek. Ancak erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekiyor. TEDAŞ haricinde başka bir kuruma hizmet borcu olanların başvuruları da kabul edilmeyecektir.

Başvurular online ortamda bulunan formun doldurulması ve ardından kuruma teslim edilmesi suretiyle yapılacak. Teslimat şahsen yapılabileceği gibi posta yoluyla da yapılabilir. Başvurular 15 Şubat tarihi itibariyle başladı ve 13 Mart'a kadar devam edecek.

Başvuruların yapılmasının ardından 22 Mart tarihinde hangi adayların yazılı sınava girme hakkının bulunduğu ilan edilecektir. Bu listeye göre adaylar yazılı sınava çağrılacak. 

Adaylara özel tebligat yapılmayacaktır. Yazılı sınav 21 Nisan tarihinde Ankara'da yapılacak ve 150 dakika sürecek. Sınav test olup sonrasında sözlü sınav yapılacaktır.

Alınacak kişiler Müfettiş yardımcısı olarak görevlendirilecektir. Başvurmak isteyen adayların 2017 veya 2018 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından P48 puan türünden en az 75 ve üzeri almaları gerekiyor. 75 ve üzeri almış olsalar dahi başvuran kişiler arasında ilk 200'e girilmemesi durumunda sınava çağırılmayacaklardır.

35 yaşını doldurmamış olması gereken adayların Devlet Memurları Kanunu madde 48'de yer alan şartları da sağlamaları gerekiyor. Bunun yanı sıra kamu haklarından mahrum olanlar sınava başvuramayacak. 4 yıllık hukuk, siyasal bilgiler, işletme ve iktisat bölümlerinden mezun olanlar bu ilana başvuru yapabilecek.

TEDAŞ personel alımı TEDAŞ KPSS sınavları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak