11 Belediye KPSS Şartsız Personel Alımı Gerçekleştirecek

Haftanın son işlem günü belediye başkanlıkları personel alım ilanları yayımladılar. Farklı şehirlerde bulunan belediye başkanlıklarınca yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli kadrolarda personel alımı için ilanlar bulunuyor.

11 Belediye KPSS Şartsız Personel Alımı Gerçekleştirecek
11 Belediye KPSS Şartsız Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 27565 kez okundu.

Yeni günde yayımlanan belediye personeli alım ilanları aşağıda yer alan şehirler ve belediyeler tarafından yapılacak. Ayrıca bu ilanların dışında halen başvuru süreci devam eden belediye personeli alım ilanları da bulunuyor. 

İlanlara göre alım yapacağını ilan belediye başkanlıkları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Ayvacık Belediyesi, Marmaris Polisevi, Yakutiye Belediyesi, Gaziantep Araban Belediyesi, Batman Belediyesi, Antalya Kaş Belediyesi, Çanakkale Ayvacık Belediyesi, Eskişehir Alpubel Enerji, İzmir Çeşme Belediyesi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, İzmir Tire Belediyesi, 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan belediye başkanlıkları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda kadroda personel alımı gerçekleştirecek. Bu alımlarda Otobüs Şoförü, Kamyon Şoförü, İş Makinesi Operatörü, Büro Memuru, Büro İşçisi, Evrak Memuru, İşçi, Temizlik Personeli, Beden İşçisi, Genel İşçi, Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Eğitmen, Öğrentmen, İdari İşler, Yaşlı Bakım Personeli gibi kadrolarda personel alımları yapılıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediyeler tarafından yayımlanacak personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken en önemli husus ilanlara alımlar özel koşullar belirleyici oluyor. Bu kapsamda adayların genel koşulların alım yapılacak kadro için belirlenen tüm özel koşulları sağlamaları gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILIYOR

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına başvurular şahsen yapılıyor. Belediyelerin yayımladıkları ilan metinlerinde yer alan başvuru evraklarını tamamlayan adaylar bu evraklarla belediye başkanlığına şahsen başvuruda bulunuyor. 

Belediye işçisi ve memuru alım ilanlarına dair diğer detaylar için TIKLAYINIZ

personel alım ilanları belediye başkanlıkları personel alım belediye personeli alım ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor