istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden Duyuru Yapıldı: 48 Bin Kişilik Personel Alımı Gerçekleşecek

İŞKUR üzerinden her gün düzenli olarak kamuya ve özel sektöre yönelik memur personel alım ilanları yayımlanıyor.

İŞKUR Üzerinden Duyuru Yapıldı: 48 Bin Kişilik Personel Alımı Gerçekleşecek
İŞKUR Üzerinden Duyuru Yapıldı: 48 Bin Kişilik Personel Alımı Gerçekleşecek Osman Atalay
Bu içerik 19047 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu alım ilanlarının bazılarının başvuruları sürerken, bazılarının başvuru süresi de kısalıyor. Kamuya genel anlamda yapılan ilanlarda kısa başvuru süresi bulunurken, özel sektör işletmeleri tarafından yayımlanmış sürekli bir işçi ve personel alım sürecini görmek mümkün. 

Şuan itibariyle tam 48 bin kişilik personel alım ilanı yayımlanmış, başvurular beklenmektedir. Organize sanayi bölgelerinde görev alacak işçiler, büro memurları, acil tıp teknisyenleri, kaynakçılar, elektrikçiler, mühendisler, tasarımcılar, satış danışmanları, kasiyerler, hemşire ve doktor alımları gibi tüm meslekleri kapsayacak geniş bir ilan, adayları bekliyor.

İŞKUR ilanlarına başvurular, başvuru koşulları

Binlerce farklı pozisyon bulunduğundan ve farklı işletmelere alım yapıldığından; meslekler aynı olsa dahi aranan şartlar farklılık göstermektedir.  Başvuru yapacak kişilerin, belirtilen kadrolara başvuru yapmadan önce bu detaya dikkat etmesini önermekteyiz. 

Örneğin A işletmesinde adaylardan büro memuru pozisyonu için ehliyet şartı aranmazken, B işletmesi için bu pozisyona başvuru yapacaklarda ehliyet şartı aranabilmektedir. 

Bu tamamen işletme tarafından belirlenen alım kuralları doğrultusunda oluşturulduğundan; İŞKUR tarafından bir müdahale söz konusu olamamaktadır.

Yayımlanan tüm ilanların bu nedenden ötürü başvuru tarihlerine, başvuru koşullarına ve  diğer niteik şartlarına göz atılması, adayların menfaatine olacaktır. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan 48 bin kişilik ilan ve diğer ilanları görüntülemek, şartları öğrenmek ve başvurunuzu yapmak için resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

İŞKUR üzerinden kamuya ve özel sektöre yönelik memur personel alım ilanları işçi ve personel alım süreci 48 bin kişilik personel alım ilanı İŞKUR tarafından
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak