istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: POMEM Müdürlüğüne Kamu Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR POMEM müdürlüğüne kamu personeli alımı yapılıyor. Adaylar en az ilkokul mezun olması ve KPSS şartı aranmadan yapılmaktadır. Başvuru online veya şahsen yapılabilir.

İŞKUR Üzerinden: POMEM Müdürlüğüne Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: POMEM Müdürlüğüne Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1412 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü 1 kişi Kuru Temizlemeci olarak alım yapılmaktadır. Personel alımına başvuru yapacakların en az İlköğretim mezunu olması ve Buhar Makinesi, Ütü, Pres, Leke Makinesi ve Kuru Temizleme Makinesi kullanabiliyor olması, Kuru Temizleme bölümünde çalışmasına engel sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir. Başvuruların 22 Şubat 2019 Tarihine kadar İŞKUR iş ilanları ilan no 00004839395 ile yapılması gerekmektedir.

Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü 1 kişi Aşçı Yardımcısı olarak istihdam edilecektir. Başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması ve MEB Onaylı Hijyen Belgesi sahibi olmak gerekmektedir. Personel alımına başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden son başvuru tarihine kadar ilan no 00004839425 ile yapılması gerekmektedir.

POMEM Müdürlüğü personel alımı 1 kişi Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller (Pasta Ustası) olarak yapılmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların Mutfak bölümü ile ilgili Hijyen Eğitimi almış olmak ve bunu belgelendirmek ve Pasta Ustalığı yapabileceğine dair Kalfalık veya Ustalık belgesine sahip olmak gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden ilan no 00004839303 ile yapılacaktır.

Kişisel Durumu Engelli personel alımı 1 kişi en az ilköğretim mezunu Temizlik Görevlisi olarak yapılmaktadır. Adayların temizlik görevlisi olarak çalışmasına engel sağlık problemi olmaması şartı vardır. Başvurular İŞKUR sitesinden ilan numarası 00004839213 ile yapılacaktır.

İŞKUR POMEM müdürlüğüne kamu personeli alımı KPSS şartı Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü . Personel alımı Personel alımı ŞKUR iş ilanları İŞKUR iş ilanları Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü İŞKUR resmi internet si
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak