istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Bakanlıklar 768 Kişilik Yeni Kadro İhdas Etti

Bakanlıklar 768 yeni kadro sonrası kamu personeli alımı ilanları bekleniyor.

Bakanlıklar 768 Kişilik Yeni Kadro İhdas Etti
Bakanlıklar 768 Kişilik Yeni Kadro İhdas Etti Osman Atalay
Bu içerik 9509 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adalet Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Avrupa Birliği Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Devlet Arşivleri Başkanlığı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bünyesine 758 kişilik yeni kadro ihdas edildi. 

İlanlara çıkılması bekleniyor.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi yayımlandı. Resmi Gazetede yapılan yayına göre, Genel Kadro ve Usulü hakkında bilgi veriliyor. Madde Madde açıklamalar yapılmıştır.

Kararname Numarası 31, Kararname’nin 8.maddesinin ikinci fıkrasının c bendine ekleme yapılmıştır. Ekleme; "Yükseköğretim kuramlarının araştırma-geliştirme proje hizmetlerine ilişkin pozisyonlarda çalıştırılacaklar için açıktan alım izni aranmaz." Şeklindedir.

15.maddesinden sonra ise Türk işbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı ve Devlet Arşivleri Başkanlığındaki Başkanlık Danışmanı, mali ve sosyal hak ve yardımlar ile diğer özlük haklan bakımından 27/6/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 30 uncu maddesi uyarınca Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığındaki Başkanlık Müşavirine denktir." Eklemesi yapılmıştır.

Kararname ne zaman yürürlüğe girecek sorusunun yanıtı, yayım tarihidir. Resmi Gazetede yapılan yayınlanmanın ardından, kararname yürürlüğe girmiştir.

İhdas Edilen Kadroların Meslek Mensupları; Genel Müdür Yardımcısı, Hakim ve Savcı Eğitim Merkezi Müdürü, Hakim ve Savcı Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı, Daire Başkanı, Tetkik Hakimi, Daire Başkanı, Eğitim Müşaviri, Ataşe, Bekçi, Hizmetli, İlçe Müftüsü ve farklı Bakanlık ve meslekte olan çok sayıda kişi için yeni kadro ihdası gelmiştir.

Bakanlıklar 768 yeni kadro sonrası kamu personeli alımı ilanları TİKA Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak