istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğüne: Memur Alımı Yapılacak

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde KPSS sıralaması ile istihdam edilmek üzere 3 teknisyen, 1 adet büro memuru alımı için başvuruları başladı. Adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğüne: Memur Alımı Yapılacak
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğüne: Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 659 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alınacak olan teknisyen unvanlı personellerin tamamı lise mezunları arasından seçilecek, KPSS P94 puanına sahip olması yeterli olup aşağıdaki şartlarda ve sayıda kamu personeli alımı yapılacak.

1 teknisyen Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Tesisat) Ortaöğretim alanlarından birinden mezun olması, bina ısıtma soğutma, havalandırma, pis ve temiz su, tesisatları bakım onarım alanında en az 4 yıl deneyimi sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek.  Elektrik ark ve Gazaltı kaynak yapabilen ve bunu kaynakçı sertifikası ile belgelemesi gerekmektedir.

1 teknisyen Elektrik, Elektrik-Elektronik teknolojisi Ortaöğretim alanlarının birinden mezun olması, elektrik arızası bulma tespit etme onarma ve periyodik bakım konusunda en az 4 yıl deneyimi sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek.  

EKAT Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Belgesine sahip olduğunu belgelemesi, Ups, jeneratör, pano, kompanzasyon, armatür ve yangın alarm sistemleri konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir.

1 Teknisyen İnşaat teknolojisi Ortaöğretim alanlarının birinden mezun olmak.  Bina iç ve dış mekanlarının tadilat gerektiren alanların tespit edilmesi ve tadilatlarının gerçekleştirilmesi konusunda en az 4 yıl deneyimi sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek.  Alçı levha, alçı sıva, seramik ve laminant işleyebilen, boya yapabilen, ısı yalıtım levhası uygulayabilen ve diğer muhtelif inşaat işlerinde yeterli bilgi ve beceriye sahip olan adaylar arasından seçilecektir.

1 Büro Personeli alımında ise adayların Moda Tasarımı Programı Önlisans mezunu olması, yetkili kurumlardan alınan Vitrin Tasarımı sertifikası ile satış ve satış yönetimi sertifikasına sahip olması,  moda tasarımı alanında en az 5 (beş) yıl deneyime sahip olması ve SGK prim dökümü ile belgelemesi ve KPSS P93 puanı olması gerekmektedir.

İlgilenen adaylar başvurularını 01 Mart 2019 tarihine kadar Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapması gerekmektedir.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi KPSS sıralaması büro memuru alımı SGK prim dökümü ile belgelemek SGK prim dökümü ile belgelemesi Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak