istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Evreşe Belediyesi: KPSS’den En Az 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek

VHKİ ve Düz Memur alımı KPSS 55 puan ile KPSS 60 puanla yapılıyor. Adaylar ön lisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Sadece tek kadroya başvuru yapılabilir. Alımı Evreşe Belediye Başkanlığı yapıyor.

Evreşe Belediyesi: KPSS’den En Az 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
Evreşe Belediyesi: KPSS’den En Az 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 847 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Veri hazırlama kontrol işletmeni 1 kişi ve 2 kişi memur olarak toplam 3 kişi alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacaklar için 2018 yılı KPSS puanları geçerlidir. Her Aday Eğitim durumuna göre sadece bir kadroya müracaat edebilecektir.

Kamu personeli alımı 1 kişi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı için adayların; Ekonomi, İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe Lisans programlarının birinden mezun olmak. MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekmektedir. Ayrıca adaylar 2018 yılı KPSS en az 55 puan almış olması gerekmektedir.

1 kişi Devlet memuru alımı için adayların; Ekonomi, İktisat, Kamu Yönetimi Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve 2018 yılı KPSS 60 puan almış olmak gerekmektedir.

1 kişi memur alımında ise adayları; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Yerel Yönetimler, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Ön Lisans Programlarından mezun olmak ve 2018 KPSS 60 puan sahibi olmak gerekmektedir.

Belediye personel alımı sözlü sınav ile yapılmakta olup Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta göndermek suretiyle yapılacaktır. Kamu personeli alımına başvurular 04 Mart 2019 ile 08 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’ ye kadar müracaatlarını yapabilirler. Evreşe Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna şahsen veya posta ile teslim etmeleri gerekmektedir.

HKİ ve Düz Memur alımı KPSS 55 puan KPSS 60 puanla Evreşe Belediye Başkanlığı 2018 yılı KPSS puanları Kamu personeli alımı 2018 yılı KPSS en az 55 puan almış olması 2018 KPSS 60 puan sahibi olmak Belediye personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak