İŞKUR Üzerinden: 1300 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan temizlik görevlisi personel alımı ilanlarına başvurular alınmaya başladı.

İŞKUR Üzerinden: 1300 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 1300 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 22199 kez okundu.

İlgili ilanlara başvuru yapmak isteyen adayların taşıması gereken ortak özellikler; T.C vatandaşı olmak, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, mesleğiyle alakalı araç gereç ve ekipmanların kullanımında deneyim sahibi olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, görevini yapmasına engel bir rahatsızlığı bulunmamak, dış görünüşüne özen göstermek, güleryüzlü çalışmayı benimsemiş olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, ifade yeteneği yüksek olmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, kendisinden istenenleri zamanında yerine getirebilecek olmak, sorumluluk bilinci yüksek olmak, amirinden gelecek görevleri zamanında yapabilecek, ekip arkadaşlarıyla çalışmaya uyumlu ve sorumluluk almayı tercih eden kişilerden olmak, daha önce kamu kurumundaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak, temizlik görevlisi alımı için başvuru şekilleri

Başvurular İŞKUR üzerinden alındığından, adaylar online olarak ya da şahsen İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine giderecek müracaatlarını yapabilirler. 

Başvurular öncesinde adayların tüm ilan şartlarını taşıdıklarından emin olmaları gerekmektedir. Üye profili bulunmayan kişilerin başvuruları kabul edilememektedir. 

Üye olabilmek için iskur.gov.tr adresini ziyaret edebileceğiniz gibi, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerindeki danışmanlar aracılığıyla da üyelik işleminizi sağlayabilirsiniz. 

İlanları görüntülemek için " Temizlik Görevlisi " şeklinde bir aramayı açık iş ilanları sayfasındaki meslek bölümü üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İŞKUR üzerinden yayımlanan temizlik görevlisi personel alımı ilanları İŞKUR üzerinden İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak