istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İçişleri Bakanlığı 1.200 Memur Alımı Yapacak: Başvurular ne Zaman Başlıyor?

İçişleri Bakanlığı 1.200 memur alımında süreç başlıyor. Adaylar 21 Şubat’ta başlayacak ilana son olarak 26 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar yapabilecekler.

İçişleri Bakanlığı 1.200 Memur Alımı Yapacak: Başvurular ne Zaman Başlıyor?
İçişleri Bakanlığı 1.200 Memur Alımı Yapacak: Başvurular ne Zaman Başlıyor? Osman Atalay
Bu içerik 1288 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı ilana göre farklı kadrolara toplam 1.200 sözleşmeli personel alımı başvuruları başlıyor. Bu personeller mühendis,  şehir plancısı, arşiv uzmanı, büro personeli ve harita teknikeri kadrolarında istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları; İlan edilen her bir kadro için özel başvuru şartları bulunuyor. Ancak tüm kadrolar için ortak olan genel başvuru şartları da bulunuyor. 

Buna göre başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve aynı zamanda kamu haklarından mahrum olmamaları gerekmektedir. Bununla birlikte 35 yaşını doldurmayan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Lise, ön lisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekken her bir eğitim seviyesine göre KPSS’nin ilgili puan türünden en az 60 puan ve üzeri alınması gereklidir. Böylelikle yapılacak olan sıralamaya giren adaylar sözlü sınav için çağrılacaktır.

Başvurular 26 Şubat 2019 tarihinde son bulacak olup adaylar sadece bir kadro için başvuruda bulunabilecektir. Dolayısıyla farklı kadroların şartlarını sağlasalar bile sadece bir başvurularının kabul edileceğini de ifade etmek gerekir. 

Tüm aşamaları başarılı bir şekilde geçen memur adayları sonradan güvenlik soruşturmasına tabi tutulacaktır. Soruşturma neticesinde herhangi bir sorunu bulunmayan adayların ataması gerçekleştirilecek. 

Adayların adresine herhangi bir tebligat yapılmayacağı için internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan duyurunun yakından takip edilmesinde fayda bulunuyor.

Adaylar Bakanlık adresli internet sitesinde yer alan lisans mezunları için “2019 yılı 4/B Sözleşmeli Personel Lisans Giriş (Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na, ön lisans mezunları için “2019 yılı 4/B Sözleşmeli Personel Ön Lisans Giriş (Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na, mesleki ve teknik lise mezunları için “2019 yılı 4/B Sözleşmeli Personel Mesleki ve Teknik Lise Giriş (Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na KPSS (B) Grubu puan türünden kendisine uygun olanı seçerek, 21-26 Şubat 2019 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

İçişleri Bakanlığı 1.200 memur alımı İçişleri Bakanlığı 1.200 sözleşmeli personel alımı KPSS e-Devlet şifresi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek