istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: MEB Öğretmenevi, Sulama Birliği ve Belediyeler Personel Alımı Yapacak

İŞKUR 22 Şubat 2019 tarihinde yayınladığı ilanlar ile KPSS’li ve KPSS’siz kamu personeli alımı yapacaktır.

İŞKUR Üzerinden: MEB Öğretmenevi, Sulama Birliği ve Belediyeler Personel Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden: MEB Öğretmenevi, Sulama Birliği ve Belediyeler Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 9011 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bay bayan adaylar arasından en az ilköğretim mezunlarının başvuru yapabildiği MEB öğretmenevi, Sulama birliği ve Belediyeler alım yapmaktadır.

Burdur Gölhisar Sulama Birliği işçi statüsünde 10 Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 22 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 26 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004846743 olarak verilmiştir.

10 Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması bay ve bayan adaylar başvuru yapabilir. İş ilan numarası 00004846743 olarak verilmiştir.

Erzincan Kavakyolu Belediye Başkanlığı İŞKUR ilanları üzerinden 22 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) alımı yapacağını açıklamıştır.

1 Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) alımı için; En az ortaöğretim en fazla önlisans mezunu olması, Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18-30 yaş aralığında olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004847192 olarak verilmiştir.

Erzurum Yakutiye Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 22 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici) Operatörü alımı yapacağını açıklamıştır.

1 Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici) Operatörü alımı için; İlköğretim mezunu olması, en az 3 yıllık iş deneyiminin olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması, temel ilk yardım sertifikasının olması, temel iş sağlığı ve iş güvenliği belgesinin olması ve 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004845780 olarak verilmiştir.

MEB Aksaray Öğretmenevi ve ASO müdürlüğü 19 kişi Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı yapılmaktadır. Öğretmenevi personel alımına her eğitim düzeyinde başvuru yapılabilecektir. 

Adayların MEB onaylı Hijyen Eğitimi Belgesi ve Kat Hizmetleri Personeli Geliştirme ve Uyum Eğitimi kurs bitirme belgesini  başvuru tarihleri süresi içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Kamu personeli alımı için başvuruların 26 Şubat 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004847203 ilan numarası ile başvuruların yapılması gerekmektedir. 

Başvuru yapan adayların Evrak teslim tarihi 27 ile 28 Şubat 2019 tarihleri arası mesai bitimine kadar Aksaray Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Evrak kayıt bölümüne teslim edilecektir.

Öğretmenevi ve ASO müdürlüğü 1 kişi Aşçı alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacak adayların en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olması gerekmektedir.

Aşçı için başvuracak kişilerin en az 4 yıllık iş deneyimi (toplu yemek yapan is yerlerinde) veya ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Başvurular son başvuru tarihine kadar İŞKUR iş ilanları 00004847264 ilan no ile yapılacaktır.

Öğretmenevi müdürlüğü 1 kişi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu Garson (Servis Elemanı) alımı yapılmaktadır. Garson (servis elemanı) için başvuracak kişilerin en az 4 yıllık iş deneyimi veya ortaöğretim ilgili bölüm mezunu olmak gerekmektedir. Adayların İŞKUR üzerinden 26 Şubat 2019 Tarihine kadar 00004847274 ilan numarası ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR KPSS’li KPSS’siz kamu personeli alımı MEB öğretmenevi Sulama birliği ve Belediyeler alım İŞKUR üzerinden Erzincan Kavakyolu Belediye Başkanlığı İŞKUR ilanları üzerinden MEB Aksaray Öğretmenevi ve ASO müdürlüğü Öğretmene
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak