istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR GSB Kamu Personeli Alımı Kura Çekimi ne Zaman Yapılacak?

İŞKUR GSB noter kura çekimi bekleniyor. Nihai liste'ye nasıl ulaşırım. Noter kurasında adı çıkan adaylar ilgili duyuruları takip ederek işbaşı yapabilecektir.

İŞKUR GSB Kamu Personeli Alımı Kura Çekimi ne Zaman Yapılacak?
İŞKUR GSB Kamu Personeli Alımı Kura Çekimi ne Zaman Yapılacak? Osman Atalay
Bu içerik 937 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR'un ana sayfasına ulaşın. İş Arayan bölümünden kendi üyeliğinize giriş yapın. Açılan sayfada İş Başvurularım yazan bölüme tıklayın. Burada başvuru yaptığınız ilan gözükecek. 

Burada en başta ilan numarası olan yere (numaranın üstüne) tıklayın. Buraya tıkladığınızda ilan metnine ulaşacaksınız sayfayı en altta indirin. En alt tarafta nihai listeyi görüntüleyebileceksiniz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3,243 kamu personeli alımı başvuruları 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar alındı. Başvuru yapmış adaylar sonuçları ne zaman öğrenecektir. Adaylar noter kurası sonrası hangi unvanlar sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Temizlik görevlisi, otobüs şoförü, aşçı, elektrik tesisatçısı, cankurtaran, mekanikler, güvenlik görevlisi, tesisatçı, garson, teknisyen, muhasebeci ve daha pek çok farklı meslek kolundan alım yapılıyor. İlan şartlarına göre ilkokul lise önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapmıştır.

Adaylar kişisel durumları başvuru yapacağı unvan bazında olması gerekmektedir. Örnek temizlik görevlisine başvuracak adayın iş arayan kısmına temizlik görevlisi olarak iş arayan olması gerekmektedir.

27 Şubat 2019 tarihinde çekilen kura ile belirlenen kişiler işbaşı yapabilecektir. Engelli ve eski hükümlüler kura'dan sonra sözlü sınava tabi tutulacaktır. 
Mesleklerden çim alan tesisi teknikeri, makine teknikeri, muhasebeci ve gençlik lideri için kura'da çıkan kişiler sözlü sınava tabi olacaktır. Sözlü sınavdan başarılı olan adaylar işe başlamaya hak kazanacaktır.

İŞKUR GSB noter kura çekimi İŞKUR'un ana sayfası Gençlik ve Spor Bakanlığı kamu personeli alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak