istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: TYP Kapsamında Bin 453 İşçi Alımı Yapılacak

İŞKUR aracılığıyla çeşitli kamu kuruluşlarına Toplum Yararına Program kapsamında bin 453 işçi alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR Üzerinden: TYP Kapsamında Bin 453 İşçi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: TYP Kapsamında Bin 453 İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 9634 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alımı 10 şehir gerçekleştiriyor. İşçilerin tamamı kamu kurumlarda istihdam edilecek. Başvuru yapacak adayların İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları gereklidir. 

18 yaşını tamamlamış olması gereken adayların aynı zamanda öğrenci de olmamaları gerekmektedir. Ancak açıköğretim fakültesinde eğitim görenler açısından herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Alımı Gaziantep, İstanbul, Gümüşhane, Isparta, İzmir, Tekirdağ, Yozgat, Balıkesir, Eskişehir, Zonguldak şehirleri yapıyor.

Bu alım kapsamında istihdam edilecek personeller toplamda 6 ay süreli olarak çalıştırılacaktır. Bu alımlar için başvurular başladı. Son başvuru tarihi ise 26 Şubat olarak belirlendi. 

Başvurular İŞKUR ilanları internet sayfası üzerinden gerçekleştirilebilecek. İş arama yaparken TYP seçeneğinin işaretlenmesi gereklidir. İnternet sayfasından başvuru yapamayanlar için ise İŞKUR il müdürlükleri ve şubeleri yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra ALO 170 hattıyla da başvuru yapılabilmektedir.

Yapılan başvuruların ardından adayların belirlenmesi aşamasına geçilecek. Belirlenen adaylar ise internet sitesinde ilan edilecektir. Belirlenen süre zarfında ise adayların görevlerine başlamaları gerekmektedir. Bu sürede başlamayanlar haklarından feragat etmiş olacak.

Bu program ile uzun süredir işsiz olan kimselerin yeniden iş gücü piyasasına kazandırılması amaçlanmaktadır.

İŞKUR kamu kuruluşları Toplum Yararına Program kapsamı İşçilerin tamamı kamu kurumlarda istihdam edilecek İŞKUR ilanları internet sayfası üzerinden TYP seçeneğinin işaretlenmesi gerekli İnternet sayfası ALO 170 hattı İŞKUR il
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek