istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puanla 8 Şehre 84 Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Görevlisi Alınacak

Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Uşak, Afyonkarahisar, Çanakkale, Bursa ve Balıkesir şehirlerine KPSS'den en az 60 puan ile 84 kooperatif görevlisi alımı ve ziraat mühendisi alımı yapılacak. Alıma başvuru 25 Şubat 2019 pazartesi başlayıp 8 Mart 2019 tarihinde sona ermiş olacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puanla 8 Şehre 84 Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Görevlisi Alınacak
Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puanla 8 Şehre 84 Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Görevlisi Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 7581 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Uşak ve Afyonkarahisar 6 kişi önlisans mezunu adaylar KPSS 60 puanla başvuru yapabileceklerdir.

Lisans mezunları 6 kişi alımı yapacak olup KPSS 60 puan aranmaktadır. Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olması gerekmektedir.

Ziraat mühendisi alımı 27 kişi için ziraat mühendisi lisans bölümü mezunu olması gerekmektedir. KPSS 60 puan aranmaktadır.

25 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olan başvurular şahsen yapılacak olup, son başvuru 08 Mart 2019 günü saat 18.00’e kadardır. Başvurular, aşağıda irtibat adresi belirtilen Kütahya Bölge Birliği tarafından alınacaktır.

Çanakkale, Bursa ve Balıkesir kooperatif görevlisi 3 kişi alımı için KPSS 60 puan başvuru yapılacaktır. Önlisans mezunları 3 kişi olması gerekmektedir.

Lisans mezunları 20 için; Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl zamanlı fakültelerden mezun olması gerekmektedir.

Ziraat mühendisi 22 kişi için Ziraat Mühendisi adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunan Ziraat Mühendislerinin ÖSYM tarafından 21 Mayıs 2017 - 22 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılmış olan 2017-KPSS (Lisans) 2018-KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

25 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olan başvurular şahsen yapılacak olup, son başvuru 8 Mart 2019 günü saat 18.00’e kadardır. Başvurular, aşağıda irtibat adresi belirtilen Balıkesir Bölge Birliği tarafından alınacaktır.

Balıkesir ve Kütahya Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımı kılavuzu ve başvuru şekli için tıklayın

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS'den en az 60 puan ile 84 kooperatif görevlisi alımı ve ziraat mühendisi alımı yapılacak KPSS 60 puanla başvuru yapabilecekler KPSS 60 puan aranmakta KPSS 60 puan KPSS şartı Kamu Personeli Seçme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak