istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İstanbul Havalimanı'nda 225 Bin İstihdam Yapılacak

Türkiye’nin en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı yalnızca ülkenin en büyük havalimanı kompleksi olarak değil, konumu ve sağladığı imkanlardan dolayı da dünyanın çekim merkezi haline gelmeye devam ediyor.

İstanbul Havalimanı'nda 225 Bin İstihdam Yapılacak
İstanbul Havalimanı'nda 225 Bin İstihdam Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 11220 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Havalimanı dahilinde halihazırda binlerce personel çalışmaya devam ederken, ilk etapta 16 bin ve önümüzdeki zaman da 225 bin kişinin doğrudan ve dolaylı olmak üzere istihdam edilmesi planlanıyor.

Açılımı Istanbul Grand Airport olan İGA'dan yapılan açıklamaya göre;  29 Ekim 2018 tarihinde açılışı yapılan İstanbul Havalimanı'nın ilk aşamasında önceden duyurulduğu gibi 16 bin kişiye istihdam sağlaması planlanmaktadır. 

Konuyla ilgili istatistiki verilerin kaynağı olarak sunulan İstanbul Ekonomi ve EDAM araştırma merkezi tarafından hazırlanan, İstanbul Havalimanı Ekonomik Etki Analizi raporunda açıklanan verilere göre; 2025 yılında İstanbul Havalimanı'nın doğrudan ve dolaylı olarak yaratacağı 225 bin kişilik istihdam olacaktır. Bu rakam, merakla istihdam haberi bekleyen binlerce kişiyi sevindiren bir gelişme olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Şu anki zaman da faal olarak havalimanı işletmesin dahilinde 2 bin 700, güvenliğinde 3 bin 522, Unifree Duty Free İşletmeciliğinin de gümrüksüz satış ve perakende alanlarında 2 bin, yer hizmetleri dahilinde faaliyet veren Havaş bin 178, Çelebi ise 2 bin, temizlik, vale ve otopark hizmetlerinde 2 bin 532, yeme içme alanındaki servis hizmetlerinde bin 300 kişi ve diğer perakende alanların tamamında ise bin kişi istihdam edilmesi gerekmektedir. Öngörülen bu rakamlar dahilinde yakın zamanda ilana çıkarak başvuru kabul edecek olan IGA, istihdam ilanlarını da duyurmuş olacak.

Türkiye’nin en büyük havalimanı İstanbul Havalimanı ülkenin en büyük havalimanı Istanbul Grand Airport İstanbul Ekonomi Ekonomik Etki Analizi raporu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak