istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Polis Akademisi Başkanlığı: Bekçilik İçin Duyuru Yayınladı

Polis Akademisi Başkanlığı bekçi eğitimine katılacak olanlar için bir duyuru yayımladı.

Polis Akademisi Başkanlığı: Bekçilik İçin Duyuru Yayınladı
Polis Akademisi Başkanlığı: Bekçilik İçin Duyuru Yayınladı Osman Atalay
Bu içerik 2047 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Duyuruya göre eğitim tarihleri ve yanlarında getirmemeleri gereken malzemeleri adaylara ilan etmiş oldu. Adaylar bu yayınlanan duyuru doğrultusunda hareket etmesi gerekmektedir.

Adayların eğitimleri 25 Şubat 2019 ile 05 Nisan 2019  tarihleri arasında planlandıkları Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğünde yatılı olarak gerçekleşecek.

Planlaması yapılan adayların 25 Şubat 2019 tarihinde saat 18:00’a  kadar planlandıkları POMEM Müdürlüğünde hazır olarak bulunmaları gerekmektedir.

Eğitime Gelirken Getirilmesi Gereken Malzemeler; 2 Adet düz koyu renk kumaş pantolon. 2 Adet açık renk gömlek. Düz desensiz koyu renk kravat. Koyu renk ayakkabı (eğitim esnasında kullanılacağı için esnek ve rahat olmasına dikkat edilmesi)

Koyu renk mont (Hava Koşulları Dikkate Alınarak). Eşofman Takımı ile Spor Ayakkabısı (Koyu Renk). Terlik (Koyu Renk). Yeteri kadar koyu renk çorap. Pijama Takımı, şampuan, banyo ve el sabunu, banyo ve el havlusu ile tıraş malzemeleri. 

Kış mevsimi olması dolayısıyla alt-üst koyu renk termal içlik olması gerekmektedir. Günlük kullanımda giyilecek elbiselerin en az 3 hafta kullanabilecek şekilde getirilmesi gerekmektedir.

Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde Kullanılması Yasak Olan, Getirilmemesi Gereken Ve Emanete Alınmayacak Olan Malzemeler; Ses, görüntü ve depolama özelliği olan Akıllı Cep Telefonu, Bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi, harici hard disk, powerbank, kamera vb.  elektronik cihazlar (ses ve görüntü kaydetmeyen telefon, şarj aleti hariç)

Her türlü oyun aleti, aracı ve malzemesi. Her türlü yiyecek ve içecek malzemesi. Doktor raporu ve reçetesi bulunmayan her türlü bitkisel ve tıbbi ilaçlar, her türlü tıbbi malzeme. 

Her türlü kesici ve delici aletler (ustura, açık jilet vb.). Her türlü takı ve aksesuarlar (düz alyans ve saat hariç). Her türlü siyasi veya ideolojik yayın ve malzemeler alınacaktır.

Ayrıca adaylara posta, telefon vb. iletişim araçları ile tebligat yapılmayacaktır. İnternet üzerinden yapılan duyuru tebligat niteliğindedir.

Polis Akademisi Başkanlığı bekçi eğitimi eğitim eğitimler Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM POMEM Müdürlüğü Polis Meslek Eğitim Merkezleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak