İŞKUR Üzerinden: 46 Bin Personel Alımı Yapılacak

Binlerce kamu personel, özel sektör işletmelerine personel alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden hem kamuya hem de özel sektöre çok sayıda personel alım ilanı yayımlanmış durumda.

İŞKUR Üzerinden: 46 Bin Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 46 Bin Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 9477 kez okundu.

Bu ilanlar arasında memurluk kadroları, işçi kadroları, yardımcı personel kadroları ve tüm meslek grupları için ilanlar yer alıyor. 

Yayımlanan ilanlara başvurular başladı ve adayların başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirmeleri yapılan ve uygun görülen adayların, ilgili başvuruları noktasında işe yerleştirmeleri yapılıyor. 

46 BİN KADRO - TÜM MESLEK GRUPLARINA İLANLAR YAYIMLANDI

İŞKUR ilanları tüm meslek grupları için yayımlanmış bulunmaktadır. Meslek erbapları, ilgilendikleri meslekler açık iş ilanları sayfasında sorgulayarak, ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

Bu başvurularda örnek olması adına bazı meslekleri sıralayalım; aşçı, bilgisayar teknisyeni, muhasebeci, klima ustası, tesisatçı, kaynakçı, veri giriş personeli, karşılama görevlisi, özel güvenlik personeli, kat görevlisi, temizlik personeli, diş hekimi asistanı, sekreter, kombi ustası, şoför, eczacı, avukat, bilgisayar bakım onarım elamanı, grafik tasarımcı, büro memuru, hasta kayıt kabul memuru, oyun ablası, kreş öğretmeni gibi meslekleri saymak mümkündür. 

Bu meslekler dışında daha çok sayıda mesleğe yönelik ilan yayımlanmış, toplamda 46 bin kişilik memur personel alımı için başvurular alınmakta. 

İŞKUR İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvurularda ortak koşulları aranmakta. Bazı meslek grupları için ehliyet, sertifika, deneyim, bazı programların bilinmesi, askerlik şartı gibi ek nitelikler ya da özellikler sunulabilmektedir. 

Bunlar hakkında detaylı bilgi, başvuru yapılacak mesleğin ilanından edinilebilmektedir. Adaylar dikkatlice ilan şartlarını okuduktan sonra başvurularını yapabilirler.

kamu personel İŞKUR üzerinden personel alım ilanı memurluk kadroları işçi kadroları İŞKUR ilanları açık iş ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak