istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: 46 Bin Personel Alımı Yapılacak

Binlerce kamu personel, özel sektör işletmelerine personel alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden hem kamuya hem de özel sektöre çok sayıda personel alım ilanı yayımlanmış durumda.

İŞKUR Üzerinden: 46 Bin Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 46 Bin Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 9336 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu ilanlar arasında memurluk kadroları, işçi kadroları, yardımcı personel kadroları ve tüm meslek grupları için ilanlar yer alıyor. 

Yayımlanan ilanlara başvurular başladı ve adayların başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirmeleri yapılan ve uygun görülen adayların, ilgili başvuruları noktasında işe yerleştirmeleri yapılıyor. 

46 BİN KADRO - TÜM MESLEK GRUPLARINA İLANLAR YAYIMLANDI

İŞKUR ilanları tüm meslek grupları için yayımlanmış bulunmaktadır. Meslek erbapları, ilgilendikleri meslekler açık iş ilanları sayfasında sorgulayarak, ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

Bu başvurularda örnek olması adına bazı meslekleri sıralayalım; aşçı, bilgisayar teknisyeni, muhasebeci, klima ustası, tesisatçı, kaynakçı, veri giriş personeli, karşılama görevlisi, özel güvenlik personeli, kat görevlisi, temizlik personeli, diş hekimi asistanı, sekreter, kombi ustası, şoför, eczacı, avukat, bilgisayar bakım onarım elamanı, grafik tasarımcı, büro memuru, hasta kayıt kabul memuru, oyun ablası, kreş öğretmeni gibi meslekleri saymak mümkündür. 

Bu meslekler dışında daha çok sayıda mesleğe yönelik ilan yayımlanmış, toplamda 46 bin kişilik memur personel alımı için başvurular alınmakta. 

İŞKUR İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvurularda ortak koşulları aranmakta. Bazı meslek grupları için ehliyet, sertifika, deneyim, bazı programların bilinmesi, askerlik şartı gibi ek nitelikler ya da özellikler sunulabilmektedir. 

Bunlar hakkında detaylı bilgi, başvuru yapılacak mesleğin ilanından edinilebilmektedir. Adaylar dikkatlice ilan şartlarını okuduktan sonra başvurularını yapabilirler.

kamu personel İŞKUR üzerinden personel alım ilanı memurluk kadroları işçi kadroları İŞKUR ilanları açık iş ilanları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak